Warszawa, 20 maja 2008 – Na przedpremierowym pokazie filmu „2 dni w Paryżu” w CinemaCity Arkadia zjawi się jutro Jej Perfekcyjność. Jak zwykle, nie będzie sama.

Jak ma w zwyczaju, także i tym razem zabierze niewielką grupę młodych znajomych homoseksualistów. Niektórzy z komentatorów zaczynali się już niepokoić o to, że w kwestii wyjść na filmy Jej Perfekcyjność zrobiła sobie wcześniejsze wakacje. Okazuje się, że obawy były przedwczesne.

– To chyba jedno z ostatnich wyjść przed wakacjami – skomentowała Jej Perfekcyjność. – Nie wiem jeszcze czy nie ostatnie. Tak czy owak, mam zamiar dobrze się bawić.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie kto wybierze się z Jej Perfekcyjnością do kina. Zgodnie z kalendarzem Google Jej Perfekcyjności, na pewno będą jej towarzyszyć Mi i Ku. Wciąż jednak nie wiadomo ile i jakie jeszcze osoby zaprosiła inicjatorka wyjścia.

– Czas sprawić trochę radości moim najbliższym znajomym i fanom – powiedziała. – Dawno nie byłem w kinie, chcę to też nadrobić.

Ostatni raz Jej Perfekcyjność oglądała z bliskimi sobie osobami filmy podczas „Another Queer Film Festival” w ramach 16th Floor-Sitting Party w dniach 1-3 maja. Po takiej dawce filmów o tematyce LGBT, heteroseksualny „2 dni w Paryżu” będzie na pewno odmianą.


Kadr z filmu „2 dni w Paryżu”

O czym jest “2 dni w Paryżu”?
Marion jest Francuzką, a Jack Amerykaninem. W drodze powrotnej z „podróży życia”, która okazała się pasmem kłótni i nieporozumień, zatrzymują się na dwa dni w Paryżu, u rodziców Marion. Ten postój okazuje się być dobrym pretekstem do pokazania różnic kulturowych między Amerykanami i Francuzami. Jacka zadziwiają wielogodzinne rozmowy o seksie, pijani taksówkarze, a także byli kochankowie jego dziewczyny, którzy zdają się wyskakiwać z każdego kąta.

reżyseria i scenariusz: Julie Delpy, obsada: Julie Delpy, Adam Goldberg, Daniel Bruhl

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!