Warszawa, 23 kwietnia 2008 – Jeszcze ponad tydzień został do rozpoczęcia wielkiego imprezowego maratonu, czyli 16th Floor-Sitting Party „57 hours (to save the world)” oraz zwieńczenia imprezowania, którym ma być manifestacja z okazji III Międzynarodowego Dnia Paris Hilton.

Dzisiaj Jej Perfekcyjność odebrała z drukarni plakaty, które Formacja Różowe Saneczki rozda uczestnikom manifestacji pod pomnikiem Mikołaj Kopernika przy Krakowskim Przedmieściu. Wydarzenie zaplanowano na 4 maja na godzinę 14:00. Relacje z przygotowań opisuje dokładnie oficjalna strona Dnia – DzienParisHilton.blox.pl.

– Wciąż zachęcać będziemy wszystkich do zaznaczania w serwisie grono.net tego, czy mają zamiar się zjawić – zadeklarowała Jej Perfekcyjność. – Chcemy oszacować liczbę uczestników, by przygotować odpowiednią liczbę plakatów.

Na dniach informacja o Dniu i manifestacji trafić ma do mediów. Jej Perfekcyjność zapewniła, że chce z przekazem dotrzeć do lokalnych ale i ogólnokrajowych gazet oraz mediów elektronicznych. Podkreśliła, że nie wie czy którekolwiek z nich zdecydują się na przybycie, ale bardzo na to liczy.
Jednocześnie dzisiaj Jej Perfekcyjność odebrała z labolatorium fotograficznego zdjęcia, które zaprezentoane zostaną podczas trzydnioej imprezy w jej mieszkaniu na warszawskiej Ochocie.

– Zdjęcia Ma są po prostu dobre – powiedziała. – Jestem pod wrażeniem zwłaszcza dwu-trzech z nich. Wszystkie są już gotowe do publicznej prezentacji.

Sama impreza ma jeszcze pochłonąć mnóstwo przygotowań i czasu, jaki ma nad nią spędzić Jej Perfekcyjność. Prawdopodobnie uda się także podczas jednego z dni zaprezentować fotografię przygotowaną przez Ol, która przedstawia twarz Jej Perfekcyjności.
Wśród innych atrakcji nie zabraknie pokazów filmowych, koncertów oraz prezentacji setów muzycznych przygotowanych na 16th Floor-Sitting Party przez DJa Mmikimausa i DJ hugo. Jej Perfekcyjność zapewniła, że na pewno tym razem pojawi się także ciasto.


Próbny druk plakaty z okazji III MDPH

/Życie Warszawy/

Wypowiedz się! Skomentuj!