Warszawa, 27 kwietnia 2008 – Przedwczoraj minął termin zgłaszania chęci uczestnictwa w 16th Floor-Sitting Party „57 hours (to save the world)”. Jej Perfekcyjność stwierdziła, że ilość osób, które potwierdziły przybycie jest „niewielka ale zadowalająca”.

Spośród wszystkich, którzy otrzymali zgłoszenie, część od razu wykluczona była z udziału.

– Część osób jest na długoterminowych wyjazdach zagranicznych a inna część już od jakiegoś czasu na forum grona tematycznego w serwisie grono.net informowała o planach majowych – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Dlatego dość długo zwlekałem w ogóle z decyzją o organizacji imprezy.

Mimo wszystko, zgodnie z planem, poszczególne wydarzenia w ramach najdłużej imprezy w historii cyklu Floor-Sitting Party odbędą się bez zmian. Zaproszeni goście mogli wybrać spośród ponad dwudziestu pozycji dowolną ilość tych, w których chcieliby wziąć udział. W ramach imprezy Jej Perfekcyjność przygotowała m.in. pokazy filmowe, wernisaż wystawy fotografii Marty Grodner, wspólne gotowania oraz tradycyjne imprezy nocne. W ramach ostatnich zaprezentowane zostaną przygotowane specjalnie na tę okazję sety DJa Mmikimausa i DJ hugo, który jest meagerem klubu Utopia.

– Strasznie się cieszę na myśl o tych setach, to będzie prawdziwa uczta dla tych, których naprawdę znają się na muzyce klubowej – zapowiedziała Jej Perfekcyjność. – To właśnie niemożliwość ich usłyszenia była tym, czego żałowali najczęściej zaproszeni goście, którzy nie mogą się zjawić u mnie w weekend majowy.

Szesnasta edycji F-SP to najdłuższa w historii tego cyklu impreza. Potrwa 57 godzin w dniach 1-3 maja. Tradycyjnie, nie zabraknie na niej ciasta oraz niespodzianek artystycznych. Impreza ma charakter zamknięty a jej uczestnicy otrzymują ekskluzywny dostęp na stronę FloorSittingParty.prv.pl.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!