Warszawa, 7 kwietnia 2008 – Członkowie tzw. grona w serwisie grono.net poświęconego Jej Perfekcyjności dokonują wyboru logo III MDPH. Mają do dyspozycji cztery projekty a ich werdykt poznamy już w sobotę.

Do grona przystąpić mogą wszyscy posiadający profil w serwisie grono.net – znaleźć je można tutaj. Na forum grona toczy się dyskusja, w której swoje zdanie na temat zaproponowanych grafik.
– Moim zdaniem każda z propozycji ma coś w sobie, dlatego chcę posłuchać opinii innych – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Potem, razem z pozostałymi członkami Formacji Różowe Saneczki podejmiemy decyzję.
Formacja Różowe Saneczki, czyli nieformalna grupa w skład której, poza Jej Perfekcyjnością wchodzą Ma i To, jest formalnym organizaotrem manifestacji z okazji III Międzynarodowego Dnia Paris Hilton w Warszawie. Logo, wybrane przez FRS na pewno pojawi się podczas owej manifestacji. Jej Perfekcyjność zapewnia, że udostępni je także innym, którzy zechcą podobne performance’y wykonać gdziekolwiek indziej.
– Duży plik, w sam raz do wydruku, będzie dostępny na stronie DzienParisHilton.prv.pl – zapowiedziała. – Dlatego zachęcam do organizowania manifestacji w waszych miastach!
Już teraz gotowość do podjęcia takiej próby zgłosili znajomi Jej Perfekcyjności w Damaszku i Madrycie. Jak zapowiedziała pomysłodawczyni święta – na pewno wesprze ich, przygotowując odpowiednie wersje językowe plakatu i udzielając wskazówek.
Zachęca także do mnożenia manifestacji w Polsce. Jej zdaniem, hasło „Paris Hilton na prezydenta Unii Europjeskiej” powinno być bliskie „wszystkim konsumentom kultury masowej, a więc wszystkim w ogóle”. Jej Perfekcyjność przypomniała zarazem, że organizacja manifestacji wymaga zgłoszenia tego faktu najpóźniej na 3 dni przed jej planowaną datą do urzędu gminy. Sama, jak potwierdziła, jutro skieruje odpowiedni formularz do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m. st. Warszawy.

Grono tematyczne poświęcone Jej Perfekcyjności tutaj.
Strona ubiegłorocznego Dnia.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!