Warszawa, 21 kwietnia 2008 – Zaproszenia na 16th Floor-Sitting Party zostały wysłane, potwierdziło biuro prasowe Jej Perfekcyjności. „57 hours (to save the world)” to oficjalna nazwa tej edycji.

Nie wiadomo ile dokładnie osób otrzymało zaproszenia na majową imprezę w mieszkaniu Jej Perfekcyjności. Organizatorka zdradza tylko, że „naprawdę bardzo dużo”, bowiem wie, że część z zaproszonych wyjeżdża na majowy weekend poza Warszawę a poza tym goście mogą dowolnie wybierać wydarzenia spośród 23 zaplanowanych przez Jej Perfekcyjność.

– Mam nadzieję, że jak najwięcej osób zdecyduje się na udział w całym F-SP – powiedziała. – Wiem jednak, że niektórzy pracują, mają inne obowiązki, nie będą w stanie się zjawić… Liczę jednak na to, że każda z zaproszonych osób wybierze sobie chociaż jeden, a najlepiej kilka punktów programu, jaki dla nich przygotowałem.

Wiadomo, że podczas tego Floor-Sitting Party zobaczyć będzie można wystawę prac Marty G., fotografki-socjolożki. Na pewno także goście usłyszeć będą mogli specjalnie na tę okazję przygotowane sety muzyczne dja Mmikimausa i dja hugo. Jednym z najważniejszych wydarzeń jest, rozbity na części, „Another Queer Film Festival”, podczas którego goście będą mogli obejrzeć wspólnie kilka najlepszych komercyjnych filmów dotyczących tematyki odmienności seksualnej.

– Szykuję też wiele niespodzianek – zapowiedziała Jej Perfekcyjność. – Mamy w planach wspólne gotowanie a wszyscy zaproszeni mogą spać w moim mieszkaniu, by nie przerywać imprezowania. W planach mam także przygotowanie dwóch ciast!

Wszyscy zaproszeni otrzymali hasło dostępu do strony FloorSittingParty.prv.pl, na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące całej imprezy. 16th Floor-Sitting Party „57 hours (to save the world)” rozpocznie się 1 maja o 15:00 a zakończy o północy z 3 na 4 maja. Do piątku zaproszeni mają czas by zdecydować na jakie części imprezy zechcą przybyć. Potem powstaną listy uczestników poszczególnych wydarzeń a w poniedziałek za tydzień – wszystko będzie już zapięte na ostatni guzik. Biuro prasowe Jej Perfekcyjności nie udzieliło informacji nt. przewidywanych kosztów imprezy.


Miniaturka logo 16th F-SP

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!