Warszawa, 11 kwietnia 2008 – Wygląd fotobloga Jej Perfekcyjności zmienił się od wczoraj nie do poznania. Ulepszenia dotyczą jednak nie tylko wizualnej strony jego funkcjonowania.

Od wczoraj bowiem fotobloga kometować mogą wszyscy użytkownicy i czytelnicy. Dotychczas wprowadzone przez playmobile.pl ograniczenia sprawiały, że jedynie klienci sieci Play oraz osoby zarejestrowane w portalu mogły komentować zdjęcia tam zamieszczone.
– W ten sposób operator sieci Play odpowiedział na głosy, które od dawna się już pojawiały – skomentowała Jej Perfekcyjność. – Przebudowa serwisu była konieczna i mnie zadowalają wprowadzone rozwiązania.
Dzięki zmianie, także użytkownicy serwisu, którzy publikują tam swoje wpisy, mają większą możliwość konfiguracji wprowadzanych danych. Mogą nie tylko zmienić banner ukazujący się nad treścią wiadomości, ale także całą skórkę swojej części serwisu. Na razie do wyboru jest jedynie 5 skórek, ale administracja playmobile.pl zapowiada, że sukcesywnie dodawać będzie kolejne.
– Domyślna skórka podoba mi się najbardziej, więc poprosiłam jedynie o dostosowanie bannera – wyjaśniła Jej Perfekcyjność.
Dzięki temu, nad treścią blotek na fotoblogu pojawia się napis: „JejPerfekcyjnosc4.prv.pl fotograficzny zapis mojego życia – wszystko i dla wszystkich”.
Serwis przesunął także informacje dotyczące autorów blogów, wyświetlające się dotychczas nad blotkami a w nowej wersji – po prawej stronie.
Dzisiaj rano fotoblog Jej Perfekcyjności liczył sobie 661 wpisów, na których znaleźć można 4279 zdjęć przez nią wykonanych.


Tak wygląda teraz fotoblog Jej Perfekcyjności

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!