Warszawa, 9 kwietnia 2008 – Apelem o głosowanie w trzech róznych plebiscytach zakończyła dzisiaj swoją poranną rozmowę z radiosłuchaczami Jej Perfekcyjność. Poprosiła wszystkich o mobilizację.

Pierwszym z głosowań, są wybory Miss Polski w serwisie grono.net. Odbywająca się tam konkurencja ma wyznaczyć kandydatki do tego tytułu spośród posiadających tam profil pań. Jedną z nich jest Jej Perfekcyjność, na którą wczoraj do godziny 21 zagłosowało 80 osób.
– Moim celem jest tak naprawdę dostanie się do pierwszej dwusetki – powiedziała. – Mam nadzieję, że będę piewszą osobą trans, której się to uda, dlatego proszę was o głosy.
Głosować mogą wszyscy, którzy posiadają profil w serwisie grono.net. Wystarczy wejść na stronę Jej Perfekcyjności i kliknąć w przycisk „Zgłoś” pod menu po lewej stronie. W ten sposób zachęca się niejako kandydatki do startowania. Jak powiedziała Jej Perfekcyjność – wczoraj wieczorem brakowało jej około 200 głosów, by wejść do grona dwustu najpopularniejszych kandydatek.


Tak oddać można głos na Jej Perfekcyjność w konkursie Miss

Drugi plebiscyt, o którym wspominały ostatnio media, dotyczy III Międzynarodowego Dnia Paris Hilton. Formacja Różowe Saneczki na forum grona dyskusyjnego „Jej Perfekcyjność” w serwisie grono.net (tutaj) zaprezentowała 4 propozycje. Do soboty można komentować wszystkie, by pomóc zadecydować, które z nich stanie się oficjalnym logo dnia.
– Chcemy, by inni też mogli jakoś z tym logo się utożsamiać, stąd nasz pomysł – powiedziała członkini Formacji, Jej Perfekcyjność. – Oczywiście, odpowiednie logo zostaną także przygotowane w języku angielskim i po arbasku.
Obcojęzyczne logo mają służyć organizacji manifestacji 4 maja m.in. w Damaszku i w Madrycie – tam bowiem także z okazji III Międzynarodowego Dnia Paris Hilton szykują się pewne atrakcje.
Informacje o ubiegłorocznym święcie znajdziesz tutaj: DzienParisHilton.prv.pl.
Oglądać logo i oddawać głosy można tutaj (po zalogowaniu).


Jak wyglądają propozycje logo, zobaczyć można na gronie dyskusyjnym „Jej Perfekcyjność”

Ostatnie z głosowań dotyczy znajomego DJa Jej Perfekcyjności. Mmikimaus znalazł się w czołówce konkursu Coke Live Fresh Noise 2008. Po wejściu na odpowiednią stronę, zarejestrowani w portalu użytkownicy mogą oddać na niego głos. O warsztatach, w których uczestniczył ostatnio Mmikimaus w ramach Coke Live Fresh Noise pisała ostatnio „Rzeczpospolita” i „Życie Warszawy”.
– Rzadko proszę o głosowanie na moich znajomych, ale to akurat ważna sprawa – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Jeśli ktoś nie zna Mmikiego, to może zagłosuje chociażby dlatego, że proszę i że zapewniam, że jest dobrym DJem.
Jej Perfekcyjność tajemniczo dodała, że „niedługo o Mmikim znów będzie głośno”.
Więcej o DJ Mmikimaus można poczytać w serwisie MySpace.


Na tej stronie głosować można na DJ Mmikimaus

/RMF FM/

Wypowiedz się! Skomentuj!