Warszawa, 18 kwietnia 2008 –To już wiadomość oficjalna! W dniach 1-3 maja odbędzie się megadługie 16th Floor-Sitting Party. Jej Perfekcyjność nie zdradza na razie zbyt wielu szczegółów, ale pewne rzeczy udało nam się ustalić mimo tego.

Przede wszystkim – na imprezie nie zabraknie atrakcji. Trzydniowe wydarzenie, to nie tylko taniec i zabawa przy muzyce, ale także szereg wydarzeń kulturalnych. Planowane są m.in. projekcje filmów związanych z tematyką odmienności płciowej i seksualnej.

– Dopóki nie wyślę zaproszeń do gości, nie chcę zdradzać szczegółów – powiedziała organizatorka. – Ale to chyba jasne, że nie będziemy przez trzy dni bez przerwy tańczyć w moim mieszkaniu…

Raczej pewna jest także wystawa fotografii Ma, znajomej fotografki Jej Perfekcyjności, która po raz pierwszy zgodziła się udostępnić swoje zdjcia szerszej publiczności. No właśnie, a ile osób zjawi się na F-SP? Tego nie wie jeszcze nikt. Z naszych ustaleń wynika, że dotychczas na zamkniętym forum grona „Floor-Sitting Party” w serwisie grono.net odbyła się dyskusja, w której uczestnicy deklarowali czy w tych dniach będą w ogóle w Warszawie. Ilość odpowiedzi pozytywnych musiała być wystarczająca, by Jej Perfekcyjność podjęła decyzję o organizacji imprezy.

– Ponieważ wszystko ma trwać aż trzy dni, nie mogę pozwolić, by goście choć przez chwilę się nudzili – mówi Jej Perfekcyjność. – Oczywiście, sami goście też będą się zmieniać. Taka jest idea tej edycji, żeby z całego wachlarza wydarzeń, każdy mógł niemal dowolnie wybierać i zjawiać się tylko na tych rzeczach, na których może się zjawić.

Wiadomo już, że raczej na pewno na imprezie nie będzie DJa grającego na żywo. Jak mówi Jej Perfekcyjność, ciężko byłoby znaleźć kogoś, kto chciałby grać trzy dni bez przerwy… Niemniej, jak dodała – szykuje inną muzyczną niespodziankę. „To będzie prawdziwa uczta” – zapewniła. Ucztą ma być całe wydarzenie także w sensie dosłownym. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że Jej Perfekcyjność sprezentuje swoim gościom aż dwa ciasta.

Zaproszenia na 16th Floor-Sitting Party rozsyłane będą w ten weekend.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!