Warszawa, 12 kwietnia 2008 – Kolejny weekend upłynie Jej Perfekcyjności pod znakiem imprezowania na całego. Tym razem rozpoczęła w piątek o godzinie 23 w warszawskim klubie Hydrozagadka, gdzie jako działaczka samorządu studentów, przygotowywała Połowinki dla studentów III roku. Po imprezie przenieść się miała do Utopii.

Jeszcze przed pojawieniem się w Hydrozagadce, Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że nie spędzi tam za dużo czasu.
– Nie jestem osobą odpowiedzialną za organizację całego wydarzenia, więc nie muszę spędzać tam aż tak dużo czasu – wyjaśniła. – Wypełnię za to na pewno swój obowiązek dyżurowania na bramce klubu.
Impreza zaplanowana została w stylu „ruskim”, jak piszą organizatorzy. Zachęcają przy tym wszystkich do przebrania się zgodnie z tematem imprezy. Na wydarzeniu spodziewane jest około 200 osób, głównie studentów Uniwersytetu Warszawskiego z Instytutu Socjologii. Zabawa potrwać ma do wczesnych godzin rannych.
Bezpośrednio po niej, Jej Perfekcyjność zaplanowała przeniesienie się do Utopii, gdzie bawić się ma ze swoimi nieheteroseksualnymi przyjaciółmi, znajomymi i fanami na tradycyjnej piątkowej imprezie. W Utopii zjawić się ma także dzisiaj – na imprezie z cyklu „All Around The World – Utopia & Places To Be” prowadzonej przez DJ Nobisa. Gościem tej nocy będzie DJ Johnny Orange ze składu Plastic Fantastic.

– Wierzę, że będzie tak samo fajnie jak podczas poprzedniej edycji imprezy – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Czuję, że to będzie długa noc.

Johnny Orange na pewno nie jest najbardziej znanym brytyjskim didżejem. Mimo to jego wkład w rozwój sceny klubowej trudno przecenić. Jest współzałożycielem popularnego i znanego londyńskiego sklepu płytowego Plastic Fantastic. Johnny zaczynał od didżejowania w barach w nadmorskim Brighton. Później bardziej wciągnęło go prowadzenie sklepu, chociaż nadal występuje w klubach Wielkiej Brytanii i innych części świata. Dzięki sympatycznej i znającej się na muzyce ekipie Plastic Fantastic stał się jednym z najlepszych na świecie niezależnych miejsc sprzedających winyle. W 2001 roku zostało to oficjalnie potwierdzone nagrodą dla najlepszego niezależnego sklepu płytowego. Od 6 lat Johnny prowadzi też filię Plastic Fantastic na Ibizie, która specjalizuje się w zamówieniach typu last minute – głównie dla przyjeżdżających na wyspę didżejów.
Także dzisiaj, o czym informuje oficjalny kalendarz Google Jej Perfekcyjności, ma się ona wybrać na konferencję naukową „Rewolucja informacyjna – wizje społeczeństwa i mediów” zorganizowaną przez Klub Debat UW. Po niej zaś zaplanowała spotkanie organizacyjne z osobą zainteresowaną pobieraniem u niej nauki języka angielskiego w ramach zajęć korepetycyjnych.


Plakat informujący o imprezie w Hydrozagadce


Plakat utopijnej imprezy „All Around The World”

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!