Warszawa, 5 kwietnia 2008 – Wielka impreza w warszawskim klubie Utopia. Grupa 40 Stopni i Marysia Sadowska wystąpią na wydarzeniu, na którym nie może zabraknąć Jej Perfekcyjności.

Wielkie wydarzenie od dawna zapowiadane jest przez portale clubbingowe, które zajmują się zwłaszcza niezwykłym talentem djów zrzeszonych w grupie 40 Stopni. Projekt powstał spontanicznie w czerwcu 2007 roku na plażach Półwyspu Helskiego. Uaktywnił się w czasie najbardziej ciepłych i słonecznych dni minionego lata. W skład projektu wchodzi czwórka osób zafascynowana muzyką w szerokim tego słowa znaczeniu. Liderką projektu jest absolutnie wszystkim znana, fenomenalna i utalentowana Maria Sadowska. Wspierają ją dwaj prężnie działający dj’je: Ricardo i Tenessee – od wielu lat prezentujący klasyczny, przestrzenny i miły dla ucha house wywodzący się z najlepszych czasów kultury klubowej Warszawy i Londynu. Czwartą częścią tej muzycznej układanki jest niezwykle zręczny, energiczny i przystojny Daniel Polkowski vs Banan – czyli po prostu i jednym słowem mówiąc jeden z najbardziej utalentowanych polskich saxofonistów młodego pokolenia.
– Wierzę, że zabawa będzie naprawdę udana! – zapowiada Jej Perfekcyjność. – Po przerwie w szaleństwach, potrzeba nam takiego mocnego uderzenia!
Jej Perfekcyjność spodziewa się mnóstwa osób w klubie, jednakże nie przeraża ją tłum. Komentatorzy podkreślają, że w sytuacjach naprawdę ekstremalnych, Jej Perfekcyjność korzysta z tego, że jest gościem VIP w klubie i może schować się do VIP-roomu na tyłach klubu.
– Zapewniłem sobie dobrą rozgrzewkę przed zabawą – stwierdziła. – Bawić się bowiem będę na urodzinowej imprezie Mi i Ka a potem na podobnym wydarzeniu u Da.
Obie imprezy, które przed występem 40 Stopni Project zaliczy dzisiaj Jej Perfekcyjność, odbędą się w prywatnych mieszkaniach w Warszawie.


Plakat reklmujący dzisiejszą imprezę w klubie Utopia

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!