Warszawa, 10 marca 2008 – Kilkadziesiąt minut przed północą, do skrzynek e-mail wszystkich osób, które brały udział w konkursie serwisu JejPerfekcyjnosc.blox.pl trafiły informacje od naszego serwisu. Dwie z nich były inne niż pozostałe – informowały bowiem Kamila i Kornela, że wygrali naszą zabawę!

W ten sposób dwa podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz „Drogi do przebaczenia” zostały przyznane i w środę, 20 minut przed seansem, zstaną wręczone zwycięzcom przez samą Jej Perfekcyjność!
– Serdecznie gratuluję obu panom – powiedziała. – Wiadomość o tym kto wygrał dotarła do mnie po męczącym dniu i była miłą wiadomością. Dziękuję też wszystkim, którzy wysyłali maile ze zgłoszeniami.
W konkursie udział wzięło kilkadziesiąt osób – od wtorku 4 marca wszyscy zaintersowani mogli wysyłać wiadomości-zgłoszenia na adres JejPerfekcyjnosc@tlen.pl. Odpowiednio wypełnione zgłoszenie gwarantowało udział w losowaniu. Oficjalna procedura odbyła się dzisiaj wieczorem.

Informację o konkursie zamieściliśmy tutaj.

Serdecznie raz jeszcze gratulujemy Kamilowi i Kornelowi – zdjęcia z wręczenia zaproszeń zamieścimy w serwisie najpóźniej w czwartek rano. Wszystkich pozostałych zaś zapraszamy do regularnego czytania JejPerfekcyjnosc.blox.pl – kolejne konkursy w drodze. Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się na naszej stronie – wystarczy, że zasubskrybujesz nasz kanał RSS. Dzięki temu informacje o nowościach same będą trafiać na Twój komputer a Ty nie musisz nawet wchodzić na stronę.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!