Warszawa, 2 marca 2008 – Do kilkudziesięciu osób trafiły dzisiaj zaproszenia na kolejną edycję Floor-Sitting Party. Wydarzenie będzie nosiło tytuł „Le printemps est arrivé” i odbędzie się 14 marca 2008.

Z informacji przekazanych przez biuro prasowe Jej Perfekcyjności dowiadujemy się, że na imprezie zagrać ma znów DJ Maniek, którego poznali już goście trzynastej edycji F-SP w grudniu 2007. Poza tym, na zabawie zabrakni ciasta Jej Perfekcyjności, które tym razem, po raz pierwszy w historii F-SP, nie będzie częścią programu.
– Już nie mogę się doczekać imprezy i z niecierpliwością czekam na potwierdzenia – powiedziała Jej Perfekcyjność.
Goście mają czas do 10 marca, by potwierdzić swoje przybycie na Floor-Sitting Party.

Jak udało się nam dowiedzieć, powodem organizacji wydarzenia w tym terminie są aż trzy wydarzenia. Początek wiosny 2008, co wynika z samej jej nazwy, zbliżające się święta Wielkiej Nocy oraz druga rocznica powstania serwisu informacyjnego JejPerfekcyjnosc.blox.pl (19 marca). Wszystko to złożyło się na przyczyny takiego umiejscowienia F-SP w kalendarzu.
– Chcę poza tym spotkać się ze znajomymi, których dawno już nie widziałem – wyjaśniła organizatorka. – Wiem, że oni już też czekają na F-SP, bo regularnie słyszę z ich strony dopytywanie „no kiedy zaplanuesz kolejne F-SP”. Oto nadszedł ten czas.
Zaproszenia od Jej Perfekcyjności otrzymało dzisiaj kilkadziesiąt osób – jej przyjaciół, znajomych i fanów. Wśród nich nie zabraknie także, osób, które na Floor-Sitting Party pojawią się po raz pierwszy.
Nie udało się nam ustalić jaki będzie dress-code imprezy. Wszyscy zaproszeni otrzymali link do strony FloorSittingParty.prv.pl, po zalogowaniu na którą, poznać mogą szczegóły dotyczące imprezy.

Floor-Sitting Party to nazwa regularnych imprez, które co 4-7 tygodni organizuje Jej Perfekcyjność w swoim mieszkaniu. Są to najsłynniejsze w Polsce domówki środowisk niehteroseksualnych. Imprezy odbywają się od ponad dwóch lat – dawniej na Mokotowie, dziś – na Ochocie. Jej Perfekcyjność zaprasza na nie zawsze kilkadziesiąt osób – najliczniejsza dotychczas edycja liczyła ponad 30 gości. Impreza trwa zawsze od 22 do 24. Wyjątkiem była dziesiąta edycja, która skończyła się po godzinie 1. Na imprezy nie mają wstępu dziennikarze. Wyjątkiem były dwie edycje, na które Jej Perfekcyjność zaprosiła dziennikarzy portalu hape.pl i gaylife.pl. Na poprzednią imprezę wygrać można było zaproszenie w specjalnym konkursie organizowanym przez Jej Perfekcyjność i portal gaylife.pl. Stałymi elementami imprezy są wydarzenie artystyczne, muzyka oraz (dotychczas) ciasto, przygotowane przez Jej Perfekcyjność.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!