Warszawa, 13 marca 2008 – Punktualnie o 22:00 w mieszkaniu Jej Perfekcyjności na warszawskiej Ochocie ruszy 15th Floor-Sitting Party „Le printemps est arrive”. Na imprezę przybędzie około 20 osób.

Wiele atrakcji przewidziano dla przybywających gości – przede wszystki muzyczną ucztę, czyli dja Mańka, który zagra dla wszystkich specjalny set na żywo. Niektórzy goście mieli okazję poznać talent nastoletniego twórcy w grudniu 2007, gdy po raz pierwszy wystąpił na Floor-Sitting Party. Atrakcją ma być także niespodzianka artystyczna, którą obiecała Jej Perfekcyjność.
– Skoro niespodzianka, to nie zdradzę o co chodzi – powiedziała. – Mogę tylko wyjawić, że nosiła będzie tytuł „Zdjęcie z misiem”.
Wyjątkowość tej edycji Floor-Sitting Party wynika także z faktu, że po raz pierwszy w historii imprezy nie będzie na niej ciasta przygotowanego przez Jej Perfekcyjność. Sprawa wynikła kilka tygodni temu i wywołała spore zamieszanie wśród gości imprezy należących do zamkniętego forum dyskusyjnego w serwisie grono.net, którzy postanowili walczyć o to, by ciasto się jednak pojawiło. Podpisanie wątku przez kilkanaście osób nie zmieniło jednak zdania Jej Perfekcyjności.
– Potwierdzam to, co mówiłem już wiele razy, ciasta nie będzie – ucina. – Będzie za to niespodzianka.
W ten sposób Jej Perfekcyjność zapewnia, że „coś zastąpić musi ciasto”. Dopytywana, nie potrafiła odpowiedzieć, czy rezygnacja z ciasta ma charakter jednorazowy czy trwały.
Ponad 20 osób, które potwierdziło przybycie na 15th Floor-Sitting Party „Le printemps est arrive” ma już od poniedziałku dostęp do strony FloorSittingParty.prv.pl, na której znaleźć mogą podstawowe informacje o imprezie, omówienie panujących na niej reguł oraz poznać listę gości. Strona zabezpieczona jest mechanizmem logowania a hasło znają tylko osoby, które swoje przybycie potwierdziły.
Jak zwykle, podczas zabawy, nie zabraknie nowych osób w gronie. Regułą bowiem dla Jej Perfekcyjności jest rotowanie gości i zapraszanie coraz to kolejnych ludzi, głównie ze środowisk nieheteroseksualnych.

Obecna edycja jest już piętnastą w cyklu organizowanego już od blisko dwóch lat przedsięwzięcia Jej Perfekcyjności. Ideą zabawy jest wspólne dwugodzinne imprezowanie określonych środowisk w domowej atmosferze. Podczas piątkowej zabawy, zgromadzeni świętować będą nadchodzącą wiosnę, zbliżające się święta Wielkiej Nocy oraz coraz bliższą drugą rocznicę powstania serwisu JejPerfekcyjnosc.blox.pl.
Jej Perfekcyjność na swoje imprezy zaprasza przede wszystkim młode osoby ze środowiska LGBTQ. Impreza, którą organizuje, od dawna wzbudza kontrowersje. Pod reportażami, jakie opublikowały dotychczas dopuszczone media – hape.pl oraz gaylife.pl, pojawiało się mnóstwo negatywnych opinii osób, które uważają całą imprezę za snobizm, sztuczne promowanie konkretnych osób oraz robienie wielkiego hałasu o nic. Jej Perfekcyjność do wszystkich zarzutów odnosiła się zawsze ze zrozumieniem, podkreślając zarazem, że jako socjolog rozumie ich motywy.

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!