Warszawa, 16 marca 2008 – Sukcesem zakończyła się piętnasta edycja Floor-Sitting Party „Le Printemps Est Arrive”. Goście i organizatorka podkreślają przede wszystkim kameralność i odmienność tej edycji od poprzednich.

Wyjątkowo niewiele, bo około 20 osób uczestniczyło w zakończonej w piątek imprezie. Jej kameralność nie oznaczała jednak braku niespodzianek. Najwiekszą okazały się – „Zdjęcie z misiem” i przygotowany zamiast ciasta deser dla uczestniczących w zabawie.
– Fantastycznie spisał się dj Maniek – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Doceniam przede wszystkim to, że jest coraz lepszy technicznie i nadal doskonały repertuarowo. Dlatego set, który zagrał, uczestnicy imprezy mogą ściągnąć ze strony internetowej Floor-Sitting Party.
Na stronie pojawiło się już także kilkadziesiąt zdjęć dokumentujących to, co działo się piątkowej nocy w mieszkaniu Jej Perfekcyjności. Dress-code „fluorescent” sprawił, że większość ze zdjęć jest bardzo kolorowa, rzucająca się w oczy intensywnością barw. Taka też, jak wynika z relacji uczestników, była sama impreza.
„Zdjęcie z misiem” okazało się tak naprawdę możliwością zrobienia sobie fotografii z… makietą modela umieszczoną na ścianie. Doskonale znany wszystkim bywalcom Utopii, jeden z młodych barmanów, który wystąpił w reklamie sieci Play stał się podstawą, na bazie której Jej Perfekcyjność przygotowała swój nowy performance. Każdy z uczestników zabawy zapozował do zdjęcia z makietą umieszczoną na ścianie. Model „trzyma w dłoniach” napis „2 lata JejPerfekcyjnosc.blox.pl marzec 2008”. To bowiem rocznica powstania serwisu informacyjnego poświęconego jej osobie była jedną z przyczyn organizacji 15h Floor-Sitting Party „Le Printemps Est Arrive”.
– Samego bohatera zdjęć także poinformowałem po zakończeniu imprezy, że był jednym z jej bohaterów – wyznała Jej Perfekcyjność. – Trochę się zdziwił, ale obiecałem mu pokazać fotki, które wszystko wyjaśnią.
Zdezorientowanych zapowiedzią braku ciasta gości, Jej Perfekcyjność zakoczyła przygotowując potrawę, która kiedyś była z nią nieodłącznie kojarzona. Jabłka w cieście spodobały się wszystkim przybyłym i w bardzo szybkim tempie zniknęły z talerzy podanych przez organizatorkę. Czy na kolejnej edycji Floor-Sitting Party będzie można znów zjeść jakiś wypiek Jej Perfekcyjności? Sama zainteresowana – w tej kwestii – milczy. Opowiada za to z radością o tym, jak wspaniale spisała się większość jej gości, przygotowując dopasowane stroje i bawiąc się przy muzyce dja Mańka. Choć, jak podkreśla, niewiele osób tańczyło, to wszyscy chwalili talent młodego artysty.
Większość uczestników 15th Floor-Sitting Party dotarła jeszcze tej samej nocy do warszawskiego klubu Utopia. F-SP trwało, jak zawsze od 22 do 24. Kolejna edycja ma być… znów wyjątkowa. Tym razem Jej Perfekcyjność zapowiedziała trwającą trzy dni imprezę w dniach 1-3 maja.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!