Warszawa, 28 marca 2008 – Minimum 6 imprez ma w planach zaliczyć w ten weekend Jej Perfekcyjność. Imprezowy maraton rusza już dzisiaj około 21.

Po Jej Perfekcyjności od razu widać, że odpoczęła w czasie świąt Wielkiej Nocy i że wraca do życia w stolicy „na całego”. Już dzisiaj bowiem o 21:00 rozpocznie weekendowe szaleństwo na imprezie urodzinowej w mieszkaniu jej znajomego Sz. Jak wyjaśniła, zaporoszenia od Sz dostawała już wiele razy, jednakże zazwyczaj „na chwilę przed”, w związku z czym, nie mogła zaplanować wyjścia do niego. Organizator domówki tym razem zadbał o ponadtygodniowe wyprzedzenie zaproszenia i stąd Jej Perfekcyjność z radością przyjęła je i zapowiedziała swoją wizytę.
Bezpośrednio po domowej celebracji, uda się do klubu Milch, gdzie impreza „What a girl wants” została przez jednego z jego pracowników przemianowana na „What a boy wants” i w tej konwencji Jej Perfekcyjność bawić się zamierza przy dźwiękach zapodawanych przez DJa Caprese i DJ Tripmana.
– To cały czas będzie rozgrzewka przed sobotnim szaleństwem, bo w sam tylko piątek chcę zaliczyć 4 wydarzenia – wyjaśniła Jej Perfekcyjność. – Już nie mogę się doczekać wszystkich atrakcji!
Po Milchu, Jej Perfekcyjność przeniesie się do HotL Club, gdzie na zaproszenie DJa Kukiego bawić się będzie z okazji drugich urodzin tego miejsca. Z tej okazji organizatorzy postanowili przygotować prawdziwy maraton didżejski, nazwany Bitwą DJów. Goście bawić się będą w rytmach, które zapewnią rezydenci klubu oraz goście – mający za zadanie zmierzyć się z tymi, którzy co tydzień grywają w HotL. Z HotL Jej Perfekcyjność uda się do Utopii, by w rytmach lat minionych bawić się, jak co tydzień, w gronie najbliższych znajomych do wczesnych godzin rannych.
Sobota zapowiada się nie mniej ciekawie.
– Mam nadzieję wyspać się w piątek, by móc nadal inensywnie bawić się w sobotę – zapowiedziała Jej Perfekcyjność. – Nie mogę przecież opuścić takich superwydarzeń.
W sobotę dwie wielkie gwiazdy pojawią się na imprezach, które odwiedzi Jej Perfekcyjność. Najpierw – znów w HotL podczas drugich urodzin klubu i znów na zaproszenie DJ Kukiego, Jej Perfekcyjność będzie miała okazję posłuchać DJ Seamusa Haji, znanego w Polsce przede wszystkim z remixu hitu „Last night a DJ saved my life”. Potem, jako VIP gość bawić się będzie w Utopii na megagwieździe Rebece Brown, która wraz z DJ Patriciem Grau zagra w cyklu Heineken DIVA’s Stars in the House „Sex In-Fusion”. Noc będzie na pewno gorąca, a imprezy w HotLu (zarówno piątkowa jak i sobotnia) oraz zabawa w Utopii, na pewno przyciągną tłumy klubowiczów.
Na zakończenie weekendu, Jej Perfekcyjność zostawiła sobie występ swojej ulubonej drag queen. „The Lola Lou Show” znów zagości w klubie Milch. Podczas występu, Jej Perfekcyjność na pewno podaruje w końcu znajomej kalendarz klubu Utopia, który odłożyła dla niej już jakiś czas temu.
Weekend, jak zapowiedziała sama Jej Perfekcyjność, „będzie krejzi”. Informując o tym, Jej Perfekcyjność publicznie i oficjalnie zachęciła znajomych, przyjaciół i fanów do towarzyszenia jej podczas nocnych eskapad.


Plakat informujący o piątkowej imprezie w Milch


Informacja o urodzinach HotL


Zapowiedź występu gwiazd w klubie Utopia


Informacja o show Loli Lou w Milch

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!