Warszawa, 3 marca 2008 – Wciąż nie rozdane pozostały trzy kalendarze, które Jej Perfekcyjność postanowiła przekazać swoim znajomym. Poza 12 egzemplarzami, które wygrać można było w specjalnym konkursie, miała jeszcze 8 dla swoich bliskich.

Podczas wtorkowego spotkania, Jej Perfekcyjność przekaże kalendarz Se.
– Obiecałem mu to już jakiś czas temu, ale nie było wcześniej czasu – ubolewa. – A ponieważ marzec to chyba najładniejszy dzień w kalendarzu, to tym bardziej zależy mi, żeby mógł go szybko sobie powiesić.
Se odbierze kalendarz osobiście w mieszkaniu Jej Perfekcyjności.
Jeden z pozostałych kalendarzy odebrać miał przebywający ostatnio w Warszawie chwilowo Ma. Mimo wcześniejszych zapowiedzi, nie doszło ostatecznie jednak do spotkania z Jej Perfekcyjnością. Ma zjawił się bowiem w Warszawie nieco później i jego ewentualne t?te-?-t?te kolidowało z kalendarzem Jej Perfekcyjności.
W związku z tym, Jej Perfekcyjność zajmie się wysłaniem kalendarza do Szczecina.
– Zrobi to za mnie Pi, który zobowiązał się, jako dobry znajomi Ma – wyjaśniła. – Najwyższy czas skończyć już kwestię kalendarzy.
Ostatni z nich powędruje do Loli Lou! Jej Perfekcyjność obiecała jej to po ostatnim występię w klubie Milch. Lola Lou w zamian zamierza sprezentować Jej Perfekcyjności kalendarz ze sobą w roli głównej.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!