Zachodniopomorskie, 23 marca 2008 – W złożonych za naszym pośrednictwem życzeniach świątecznych, Jej Perfekcyjność wyraziła nadzieję, że wszyscy czytelnicy jejperfekcyjnosc.blox.pl spędzą najbliższe dni w spokoju, niewielkiej chociaż radości braku przymusu do robienia czegokolwiek wbrew ich woli.

Na ten aspekt czasu świątecznego zwróciła szczególną uwagę dzisiaj Jej Perfekcyjność. Do najbliższych osób wysłała MMSy, w których wyjaśnia dlaczego nie lubi wierszyków świątecznych oraz przekazuje swoją wersję wielkanocnych życzeń.
– Przede wszystkim odpoczynku i nic-nie-robienia życzę innym, jak i sobie – powiedziała. – Wiele rzeczy jest ważnych w te dni, ale chcę zwłaszcza życzyć moim przyjaciołom, znajomym i fanom, żeby nie robili niczego, co byłoby wbrew im samym w te dni.
Jej Perfekcyjność zamierza Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego rozpocząć na mszy rezurekcyjnej o godzinie 6 rano w rodzinnym mieście. Jak podkreśliła, czyni tak od lat – wieńcząc w ten sposób okres przygotowań do świąt. Potem, około 10, uda się do swojej najbliższej rodziny mieszkającej na wsi nieopodal, by tam spożyć rodzinne świąteczne śniadanie. Do jej mieszkania goście zaproszeni są drugiego dnia świąt. Wtedy też poza rodziną, zamierza spotkać się ze znajomymi.
Jej Perfekcyjność wróci do Warszawy z przerwy świątecznej w najbliższą środę. Jej biuro prasowe nie potrafiło sprecyzować jeszcze godziny powrotu.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!