Warszawa, 3 marca 2008 – Od dzisiaj będzie jeszcze łatwiej czytaj treść JejPerfekcyjnosc.blox.pl, dzięki nowemu kanałowi RSS, który pokazuje także obrazki i zdjęcia zamieszczone w serwisie.

Zmiany od jakiegoś już czasu domagali się czytelnicy serwisu, chcąc mieć łatwiejszy dostęp do zasobów strony. Dotychczasowy kanał RSS wyświetlał tylko tekst, usuwając wszelkie formatowanie i pliki graficzne. Dzięki zastosowaniu nowego kanału RSS, będzie można czytać serwis jeszcze łatwiej.

O co chodzi z kanałem RSS?

RSS to sposób przekazywania informacji. Jeśli chcesz być na bieżąco ze swoją ulubioną stroną – zasubskrybuj ją! Od tej pory nie będziesz musiał(a) już wchodzić na nią, by sprawdzić, czy pojawiły się nowe treści – zrobi to za Ciebie czytnik kanałów RSS, czyli program lub część większego programu automatycznie pobierająca nowe treści. Zastosowanie kanału RSS sprawia, że program robi wszystko za Ciebie.
Czytniki RSS można instalować jako osobne programy, ale aktualnie wbudowaną obsługę kanałów RSS posiadają przeglądarki Internet Explorer 7.0, Opera 9.2, Firefox, programy pocztowe Office Outlook 2007 i wiele wiele innych. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć link do kanału RSS.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!