Warszawa, 5 marca 2008 – Szykuje się nowa sesja fotograficzna Jej Perfekcyjności! Jutro wieczorem, zgodnie z jej kalendarzem Google, spotkać się ma z fotografem, która zrobi jej zdjęcia.

Fotografka ta doskonale znana jest Jej Perfekcyjności, ponieważ wspólnie przygotowały już jedną sesję jakiś czas temu. Na razie z sesji tej ujawniono tylko jedno zdjęcie, ale jak zapewnia Jej Perfekcyjności, pozostałe także zostaną opublikowane.
– To jedno dostępne było dużo wcześniej przygotowane, ponieważ jego prezentacja miała miejsce na jednym z Floor-Sitting Party – wyjaśniła. – Prezentowałem na nim prace Ol i chciałem, żeby także zdjęcie, które mi zrobiła, można było zobaczyć.
Jej Perfekcyjność wyjaśniła, że nie wie „na czym do końca polegać ma nowy pomysł artystyczny” Ol, ale wie, że „chodzi o grafizację twarzy”. Sesja przygotowywana jest w związku z planowaną dużą wystawą zdjęć Ol, który zajmuje się głównie uwiecznianiem mężczyzn i chłopców w kobiecych pozach i strojach.
– To dla mnie duży zaszczyt, że Ol chce robić zdjęcia właśnie mi – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Zresztą udało mi się też jakiś czas temu namówić na sesję u niego także innych moich znajomych.
Na fotografiach Ol znalazł się m.in. Pa, który dziś jest międzynarodowym modelem.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!