Warszawa, 12 marca 2008 – Kamil i Kornel otrzymali dzisiaj, kilkadziesiąt minut przed 19:00, zaproszenia na film „Droga do przebaczenia”, które były nagrodami w konkursie orgnizowanym przez JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Zaproszenia wręczyła osobiście Jej Perfekcyjność, która także na film się udała – towarzyszył jej Ma.

Konkurs zorganizowany przez serwis cieszył się dużym powodzeniem.
– Jak przekazali mi organizatorzy, zgłoszenia przychodziły właściwie codziennie – relacjonuje Jej Perfekcyjność. – Nic zresztą dziwnego, bo „Droga do przebaczenia” to dobry film.
Świadczyć o tym może udział zdobywców Oscarów przy jego produkcji – Joaquin Phoenix, Jennifer Connelly, Mira Sorvino i reżysera Terry’ego George’a. Sam film zbiera zresztą raczej dobre recenzje.
Nagrodzeni podziękowali za zaproszenia i potwierdzili, że w przyszłości także zamierzają brać udział w konkursch organizowanych przez JejPerfekcyjnosc.blox.pl.


Jej Perfekcyjność z Kornelem i jego koleżanką


Jej Perfekcyjność z Kamilem i jego koleżanką

Sama Jej Perfekcyjność także udała się na film – towarzyszył jej Ma, z którym
nie widziała się prywatnie już od dłuższego czasu. Wspólnie zajęli miejsce w kinie i – jak donoszą świadkowie – rozmawiali czasem podczas filmu, wymieniając uwagi podczas niektórych scen. Znawcy twierdzą, że nie jest to zapowiedź „żadnej dziwnej sytuacji w życiu Jej Perfekcyjności”. Ich zdaniem, nie ma mowy o bliższej niż dotychczas relacji między nią a Ma. Zaprzecza temu także sama zainteresowana.
– Oj, bo co chwilę ktoś próbuje mnie swatać z mężczyznami i chłopcami, podczas gdy wiadomo, że z wielu przyczyn jest to pomysł nierealny – powiedziała. – Najlepiej po prostu przyjąć do wiadomości moje „nie”.
Jakiś czas temu media donosiły o rzekomym podejrzeniu romansu Jej Perfekcyjności, jednakże potem spekulacje te ucichły.

Zobacz też:
Czy Jej Perfekcyjność ma romans? – 25 lutego 2008


Kadr z filmu „Droga do przebaczenia”

O czym jest „Droga do przebaczenia”?
W ciepły wrześniowy profesor Ethan Learner i jego córka Emma, słuchają wiolonczelowego recitalu, ich 10-letniego syna Josha. W drodze powrotnej do domu wszyscy zatrzymują się na stacji benzynowej przy Reservation Road. Tam, w jednej tragicznej chwili, los zabiera im Josha na zawsze. W ten sam ciepły wrześniowy wieczór Dwight nieuchronnie kieruje się ku swojemu przeznaczeniu na Reservation Road. Dochodzi do wypadku. Ethan jest jedynym świadkiem, który widzi Dwighta uciekającego w panice z miejsca zdarzenia. U Ethana, z każdym dniem pogłębia się obsesja odszukania zabójcy i dokonania na nim zemsty.
reżyseria: Terry George, scenariusz: John Burnham Schwartz, Terry George, obsada: Joaquin Phoenix, Mark Ruffalo, Jennifer Connelly, Mira Sorvino, Elle Fanning.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!