Warszawa, 4 marca 2008 – Dowiedzą się tego goście zaproszeni przez Jej Perfekcyjność do kina na przedpremierowy pokaz filmu „Joshua”, który zaplanowano na jutro na godzinę 19:30.

Wśród zaproszonych na pewno znajdzie się Gr, który przyjeżdża na kilkudniowy odpoczynek z Wielkiej Brytani. Jej Perfekcyjność spotka się z nim zresztą także bezpośrednio przed pójściem do kina – jak wynika z oficjalnego kalendarza Google Jej Perfekcyjności.
– Naprawdę strasznie się za nim stęskniłem… – wyznała. – Nie widzieliśmy się chyba od września, więc strasznie długo.
Jej Perfekcyjność od tego czasu jest z Gr „w sporadycznym kontakcie”, co wyjaśnia mnóstwem zarówno swoich, jak i jego obowiązków.
Do kina Jej Perfekcyjność zaprasza w sumie 5 osób – będzie to pierwsze słynne zbiorowe jej wyjście ze znajomymi na film w tym miesiącu. Ostatnio, pobiła rekord, zabierając aż 9 osób na film „Chłopiec z latawcem”.
– Mam nadzieję, że nie tylko Gr, ale i pozostali moi przyjaciele, znajomi i fani będą się dobrze bawić – powiedziała. – Chociaż tyle mogę im od siebie dać.
Kolejne wyjście do kina Jej Perfekcyjność zaplanowała na 12 marca.


Plakat filmu „Joshua”

O czym jest „Joshua”?
W eleganckim apartamencie na Upper East Side, znakomici na pierwszy rzut oka rodzicie, Brad i Abby Cairn, świętują narodziny drugiego dziecka, Lily. Lily otoczona jest miłością, zabawkami, serdecznością wuja i czułością babci. Ale w jej otoczeniu przebywa także dziewięcioletni brat Joshua. Joshua nie jest przeciętnym chłopcem. Jest wyjątkowo inteligentny i nad wiek rozwinięty. Teraz jednak wydaje się nieszczęśliwy w sytuacji, gdy rodzice poświęcają cały swój czas Lily, kiedy on może jedynie cichutko grać na pianinie. Kiedy jednak zapada zmrok, uporządkowane życie w apartamencie Cairnów kończy się. 
Reżyseria George Ratliff, scenariusz David Gilbert i George Ratliff, występują m.in.  Sam Rockwell, Vera Farmiga, Celia Weston, Jacob Kogan.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!