Warszawa, 19 marca 2008 – Dokładnie dwa lata temu o godzinie 17:56 ruszył serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl – pierwsza w Polsce strona internetowa poświęcona w całości Jej Perfekcyjności. Informacją „To wszystko nie tak miało być” rozpoczęła się działalność witryny.

Serwis opublikował już ponad 420 doniesień prasowych z Jej Perfekcyjnością w roli głównej i zmienił się przez ostatnie dwa lata nie do poznania. Przede wszystkim, jego istnienie zauważyła i doceniła sama Jej Perfekcyjność, włączając się w kilka dużych akcji portalu.

Integracja serwisu
Od samego początku autorom strony zależało na jak największej integracji witryny z innymi stronami poświęconymi Jej Perfekcyjności – linki, które pojawiły się jakiś czas temu po prawej stronie są tego efektem. JejPerfekcyjnosc.blox.pl stało się dla wielu osób nie tylko centrum informacji o głównej bohaterce, ale także miejscem, z którego wyruszają w dalszą podróż po stronach jej poświęconych – trafiają stąd na jej bloga, do jej kalendarza publicznego, czy też na jej fotobloga.
Na tym jednak integracja owa się nie kończy. Od pewnego już czasu serwis oferuje nie tylko linki do innych stron, ale także spis publikowanych na nich informacji! Dzięki technologii RSS, czytelnicy JejPerfekcyjnosc.blox.pl widzą od razu czy coś nowego dzieje się na innych jej stronach – tytuły informacji wyświetlane są także po ptrawej stronie.

Innowacje i rozrywka
Serwis stawia coraz mocniej na nowości, zmiany i innowacje. Jedną z nich było uruchomienie działu Zapytaj Jej Perfekcyjność, w którym kierować można pytania do Jej Perfekcyjności. Potem, odpowiada na nie regularnie na stronie. Początkowo użytkownicy serwisu pochodzili do tej możliwości z pewną obawą, jednak coraz częściej zdarza się, że zadają pytania swojej ulubienicy.
W serwisie coraz więcej jest także zabaw i konkursów. Dokładnie tydzień temu Jej Perfekcyjność wręczyła zaproszenia do kina na „Drogę do przebaczenia”, które wygrać można było w konkursie JejPerfekcyjnosc.blox.pl tutaj. W lutym zaś, wraz z warszawskim klubem Utopia, serwis rozdał 12 ściennych kalendarzy z fotografiami mężczyzn wydanych przez klub. Informacja o konkursie znajduje się tutaj a relacja z wręczenia pierwszych nagród znajduje się tutaj.
Oczywiście, nie samymi konkursami żyją czytelnicy serwisu. Dzięki staraniom informatyków JejPerfekcyjnosc.blox.pl od ponad tygodnia korzystać można z nowego kanału RSS, który różni się od poprzedniego m.in. tym, że wyświetla zdjęcia i obrazki zamieszczone na stronie.

Dalszy rozwój
Dużo się działo w mijającym roku – żeby wymienić tylko dla przykładu takie akcje jak Międzynarodowy Dzień Paris Hilton czy właśnie wspomniane konkursy. Bez zmian i nadal JejPerfekcyjnosc.blox.pl będzie na bieżąco informować czytelników m.in. o Floor-Sitting Party. Na ostatniej z edycji świętowano zresztą dwulecie serwisu. Niemniej, autorzy strony planują ciągłe jej zmienianie i ulepszanie.
Przede wszystkim – zmiana szaty graficznej. Serwis od początku swojego istnienia zachował bowiem podstawowy szablon i ułożenie na stronie. Mimo ekpserymentów ze zmianą grafiki, wciąż na stronie nie nastąpiły radykalne przesunięcia. To ma się zmienić. Redakcja serwisu zastanawia się także nad dodaniem na stronie skróconego kalendarza publicznego Jej Perfekcyjności, by nie trzeba było wchodzić na stronę, by go obejrzeć. Rozważane jest także dodanie podglądu ostatnio dodanych zdjęć z fotobloga Jej Perfekcyjności. Ponieważ jednak serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl obrósł już w treść, szybka zmiana nie jest możliwa. Autorzy podkreślają, że teraz zależy im na odpowiednim zrelacjonowaniu zapowiadanej wielkiej edycji Floor-Sitting Party i III Międzynarodowego Dnia Paris Hilton. Dopiero potem – na przełomie czerwca i lipca, zająć się chcą radykalną przebudową serwisu.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!