Warszawa, 8 marca 2008 – DJ Paulette z francuskiego FG DJ Radio zagra dzisiaj w nocy w warszawskim klubie Utopia. W ten sposób, w ramach cyklu „Are U Avangard?” świętowany będzie tam Dzień Kobiet.

– Nie samymi Manifami żyje człowiek – skomentowała zapowiedź przybycia do klubu dziś wieczorem Jej Perfekcyjność. – Chcę dziś uczcić żeńską część mojej natury, o ile takową w ogóle mam.
DJ Paulette jest jej doskonale znana, bowiem nie od dziś wiadomo, że Jej Perfekcyjność słucha FG DJ Radio regularnie. Dodatkowo, jak zaznaczyła, zna ją jako autorkę kompilacji przygotowywawnych dla FTV.
Impreza zaplanowana jest na 22, ale na pewno nie zacznie się przed północą, a sama DJ Paulette pojawi się najpewniej około godziny 2-3 w nocy. W ten sposób, po udanej nocy z udziałem Richarda Grey’a, cykl „Are U Avangard?” powraca na parkiet Utopii.

Dobra muzyka to nie wszystko. I tym klub zatroszczy się o atrakcyjną oprawę wizualną imprezy. Tej nocy podziwiać będzie można wyjątkowe aranżacje kwiatowe, przygotowane specjalnie na tę okazję przez Secret Garden. Nie zabraknie również rewii Rising Stars Revue, której poprzedni występ w klubie Utopia wzbudził niemałe poruszenie!
– Mam nadzieję, że będę się dobrze bawić, świętując w ten sposób udaną, mam nadzieję, Manifę – zapowiedziała Jej Perfekcyjność.

DJ Paulette została okrzyknięta najlepszą didżejką francuskiej i światowej sceny tanecznej w ramach Burn FG MTV Dance Awards w 2007 roku. Początki kariery Paulette związane są jednak ze sceną rodzimego Manchesteru, uznawanego za kolebkę kultury klubowej na Wyspach. Rezydentura w legendarnym klubie The Hacienda przyniosła jej spory rozgłos, co zaowocowało regularnymi występami na słynnych londyńskich parkietach, takich jak Ministry Of Sound, Heaven, The Cross, Fabric, Neighbourhood czy Pacha. W 2004 r. przeprowadziła się do Paryża, gdzie związała się ze znaną rozgłośnią Radio FG, klubem Redlight oraz Fashion TV.
Paulette prowadzi własną rubrykę w branżowym magazynie 'Only For DJs’, co miesiąc pojawia się na falach Pacha Radio, jak również pracuje w charakterze łowcy talentów dla wytwórni Data Records.


Plakat reklamujący imprezę w klubie „Utopia”

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!