Warszawa, 18 marca 2008 – Wybory uzupełniające Rady Wydziału Filozofii i Socjologii zapowiedziano na jutro – weźmie w nich udział Jej Perfekcyjność, startująca do tego organu. Z powodu wyborów, będzie musiała na chwilę opuścić posiedzenie Senatu UW.

Organizację wyborów wymusza zmiana prawna, zgodnie z którą głos studentów będzie liczniej reprezentowany. Zdaniem Jej Perfekcyjności, ważne jest by w wyborach wygrały nie tylko osoby odpowiedzialne, ale i z doświadczeniem.
– Nie zapominajmy, że rozbudowana Rada będzie wybierać dziekana Wydziału – zaznaczyła Jej Perfekcyjność. – To musi być poważna i przemyślana decyzja.
Jej Perfekcyjność była członkinią Rady Wydziału Filozofii i Socjologii UW w ubiegłym roku akademickim. Niejednokrotnie uczestniczyła także w posiedzeniach Rady Instytutu Socjologii a aktualnie jest delegatem studentów do Komisji Dydaktycznej Rady Instytutu. Jej Perfekcyjność zaznaczyła, że ma nadzieję, że studenci docenią jej dotychczasowe zaangażowanie i pracę na ich rzecz i pozwolą jej reprezentować siebie w Radzie WFiS.
– Wierzę w ich rozsądek, mądrość i sprawiedliwość – powiedziała. – To nie są głupi ludzie.
Wyniki wyborów przedstawione zostaną prawdopodobnie jeszcze podczas spotkania wyborczego przed godziną 14:00.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!