Zachodniopomorskie, 26 marca 2008 – Zapowiedź intensyfikacji swojej pracy po przerwie świątecznej ogłosiła dzisiaj Jej Perfekcyjność. Poinformowała, że dzisiaj jeszcze mam zamiar „poważnie zająć się pracą magisterską”.

Naukowe zajęcia nie są jednak jedynymi, jakie znajdują się teraz w polu jej zainteresowań. Poza pracą nad swoim dymplomem, Jej Perfekcyjność podczas powrotu do Warszawy, ma dzisiaj zacząć przygotowywać III Międzynarodowy Dzień Paris Hilton, który świętować będziemy w tym roku 4 maja.
– Czas najwyższy zająć się tą sprawą – powiedziała. – Czas powoli ucieka, a wszystko musi być przecież dopracowanie.
Jej Perfekcyjność przyjedzie do Warszawy dzisiaj około 21:30 pociągiem InterCity. Do pracy rusza już jutro od rana. Najpierw zajmie się wydawaną przez siebie gazetą instytutową, której kolejny numer premierę ma właśnie w czwartek. Potem, po zajęciach na Uniwersytecie, weźmie udział w posiedzeniu Parlament Studentów UW.
– Dobrze, że udało mi się wrócić na czas, bo na pewno będę chciał kilka spraw na posiedzeniu poruszyć – zapowiedziała.
Ruszają także prace Jej Perfekcyjności nad wielką kolejną edycją Floor-Sitting Party, które trwać będzie aż trzy dni, podczas tzw. długiego weekendu majowego. Już teraz zachęcić chce wszystkich swoich znajomych do deklarowania, czy w tych dniach będą w stolicy.
Jej Perfekcyjność zapowiedziała także, że szykuje się dla niej bardzo intensywny weekend imprezowy.

/Fakt/

Wypowiedz się! Skomentuj!