Warszawa, 15 lutego 2008 – Mimo złego stanu zdrowia, Jej Perfekcyjność zjawi się dzisiaj w klubie Utopia na imprezie „Post Valentine’s Day Cupids Attack”.

Od kilku dni Jej Perfekcyjność leży w domu złożona męczącą chorobą. Od wczoraj znawcy spekulują na temat tego, czy pojawi się w ten weekend w Utopii. Podkreślają przy tym, że byłby to pierwszy od bardzo dawna weekend, gdy Jej Perfekcyjność jest w Warszawie i nie pojawia się w klubie. Dotychczas jej nieobecność powodowana była po prostu nieobecnością w stolicy.
Spekulacje ostatecznie ucięło dzisiaj biuro prasowe Jej Perfekcyjności, które potwierdziło, że zjawi się na pewno w klubie.
– Mój stan zdrowia, mimo że pozostawia wiele do życzenia, nie będzie powodem mojej nieobecności – powiedziała Jej Perfekcyjność.
W ten weekend Jej Perfekcyjność otrzymała także zaproszenia na domowe imprezy do Sz oraz do Da i Pi, jednakże z żadnej z nich nie skorzysta. Nie uda się także na festiwal „Równe prawa do miłości” (patrz tutaj ).
Wczoraj nie udała się do To – z nim oraz ze swoim współlokatorem miała spędzić na jednym z warszawskich osiedli walentynki. Stan zdrowia jednakże nie pozwolił jej na opuszczenie łóżka. Z tego też powodu To i Mi spędzili wieczór wraz z nią (fotorelację można zobaczyć na fotoblogu Jej Perfekcyjności).

W trakcie choroby, Jej Perfekcyjność odwiedzają dość licznie znajomi. Część z nich robi to wbrew prośbom Jej Perfekcyjności, która nie tylko nie chce zarażać innych, ale także nie chce, by oglądać ją „w takim stanie”.

Jej Perfekcyjność w poniedziałek wraca na Uniwersytet Warszawski, by po feriach kontynuować edukację. Tego samego dnia rozpoczyna także swoje działania w sferze społecznej.


Plakat reklamujący dzisiejszą imprezę w klubie Utopia

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!