Warszawa, 5 lutego 2008 – Dziewięcioro spośród dwunastu wylosowanych osób przybyło do Wayne’s Coffee w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie, by odebrać swoje kalendarze klubu Utopia. To właśnie im poszczęściło się w losowaniu konkursowym organizowanym przez serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl.

Od 19:00 Jej Perfekcyjność osobiście wręczała przybyłym zasłużone nagrody. Konkurs polegał na udzieleniu odpowiedzi na pytanie „Które urodziny w październik 2008 obchodzić będzie klub Utopia?” Spośród kilkudziesięciu osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi, rozlosowano szczęśliwców.
– Zdarzały się także błędne odpowiedzi – opowiadała Jej Perfekcyjność. – Nie wszyscy wiedzieli, że chodzi o siódme urodziny i odpowiadali „sześć”, „cztery” a nawet „trzy”!
Takie pomyłki nie zdarzyły się tym, którzy przybyli do kawiarni Wayne’s Coffee, w której zresztą także zawisł jeden z kalendarzy.
Nagrodzeni dziękowali za możliwość udziału w konkursie i cieszyli się strasznie z powodu zwycięstwa. Niektórzy zdradzali, że czytają bloga i fotobloga Jej Perfekcyjności i stąd wiedzieli o konkursie. Niektórzy dopytywali ile osób wysłało poprawne odpowiedzi.
– Stronę konkursu w ciągu kilku dni odwiedziło około tysiąca osób – zdradziła Jej Perfekcyjność. – Statystycznie, mniej więcej co dzięsiąta osoba odpowiedziała na zadane pytanie mailem.
Wylosowani są więc szczęśliwcami. Spośród pierwszej wylosowanej dwunastki, kilka osób nie potwierdziło przybycia na dzisiejsze spotkanie, więc – zgodnie z zasadami konkursu – rozlosowano w ich miejsce kolejnych zwycięzców. Ci już nie musieli potwierdzać przybycia, ponieważ dowiedzieli się o wygranej dopiero we wtorek po północy. Części z nich udało się jednak przyjść i odberać nagrody. Pozostałe trzy osoby, które wyjaśniły powody swojej nieobecności, otrzymają nagrody pocztą na swój koszt.

O konkursie można było przeczytać tutaj.

Oto zdjęcia zwycięzców konkursu, którym serdecznie gratulujemy.


Adrian (fot. Kuba H.)


Marcin (fot. Kuba H.)


David (fot. Kuba H.)


Łukasz (fot. Kuba H.)


Magda (fot. Kuba H.)


Alek (fot. Kuba H.)


Marcin (fot. Kuba H.)


Ania i Szymon (fot. Kuba H.)

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!