Warszawa, 28 lutego 2008 – Udało się nam ustalić, że w 14 marca w piątek odbędzie się kolejna edycja Floor-Sitting Party! Po próbie skontaktowania się w tej sprawie z biurem prasowym Jej Perfekcyjności, imprezę umieszczono w jej oficjalnym kalendarzu Google.

Jesteśmy pierwszymi, którzy podają do wiadomości tę informację. Udało się nam dziś ustalić, że właśnie 14 marca Jej Perfekcyjność zaprosi do siebie kilkadziesiąt osób, by wspólnie bawić się na swojej cyklicznej imprezie.
– Potwierdzam tę informację – powiedziała w rozmowie telefonicznej. – Nie potrafię podać więcej szczegółów, bo najzwyczajniej jeszcze ich nie ustaliłam.
Udało się nam także ustalić, że na imprezie rzeczywiście nie będzie ciasta Jej Perfekcyjności! Jest to pokłosie wydarzeń ze stycznia, po których Jej Perfekcyjność postanowiła zrezygnować z pieczenia. Na zamkniętym forum uczestników wszystkich Floor-Sitting Party powstał nawet wątek „W Obronie Ciasta Jej Perfekcyjności (WOC-JeP)”. Ku, który rozpoczął wątek, pisze w nim (zachowano pisownię oryginalną):
Chciałbym ostro zaprotestować przeciwko decyzji o wycofaniu ciasta jako stałego punktu FSP! Ciociu, jako, że FSP ma być imprezą współorganizowaną przez wszystkich jej uczestników powinnaś wsiąść pod uwagę wszystkie głosy, nie tylko te negatywnie oceniające to ciasto. To, że komuś ono nie smakuje, albo, że ktoś uważa, że ono jest niedobre i nikomu nie smakuje, może być prawdą lub nie, ale to nie ważne! Ważne jest to, że ciasto jest nieodłącznym elementem FSP i bez ciasta FSP nie będzie już takim samym
Mimo wszystko, biuro prasowe Jej Perfekcyjności potwierdziło w krótkim komunikacie: „15th Floor-Sitting Party odbędzie się bez ciasta przygotowywanego przez Jej Perfekcyjność”.
Niewiele wiadomo o tej edycji imprezy. Nieznany jest jeszcze dress-code ani tytuł wydarzenia. Prawdopodobnie na imprezie zagra znów na żywo DJ Maniek, który zadebiutował na trzynastej edycji imprezy.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!