Warszawa, 22 lutego 2008 – Wyjątkowo radosny okazać może się ten weekend dla Jej Perfekcyjności. Zapowiada się wiele imprez, w tym koncert ulubionej drag-queen Jej Perfekcyjności – Loli Lou.

Już dzisiaj wieczorem do Jej Perfekcyjności, niemal tradycyjnie, zawitają jej znajomi i przyjaciele, by po północy udać się wspólnie do klubu Utopia. Jej Perfekcyjność nie pójdzie nigdzie wcześniej z powodu Wielkiego Postu. Jednym z jej postanowień mających ją przygotować do obchodów święta Zmartwychwstania Pańskiego jest nie-imprezowanie w piątek.
– Uważam, że chociaż tyle mogę zrobić – powiedziała. – Wytrzymam, to przecież tylko jakieś 6 tygodni.
Od początku Wielkiego Postu Jej Perfekcyjność bawi się dopiero po północy, gdy zaczyna się sobota. Także kolejnego dnia najpewniej zgromadzą się u niej znajomi. Nie wiadomo jednak, czy przed pójściem do klubu Utopia, pójdą gdzieś jeszcze.
– Ja bym w sumie chciał – wyjaśniła. – Ale chcę też bawić się z najbliższymi, a nie wiem jak pozwolą im na zabawę ich obowiązki zawodowe.
W niedzielę Jej Perfekcyjność odwiedzi klub Oliviera Janiaka – Milch. Ma tam wystąpić jej ulubiona drag queen Lola Lou. Jej Perfekcyjność nie widziała jej już od bardzo dawna i dlatego zależy jej na uczestictwie w wydarzeniu. Zaprosiła do towarzystwa Ku, z którym także nie widziała się już jakiś czas. Podczas koncertu będzie można po raz ostatni kupić kalendarz ścienny Loli Lou na rok 2008. Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że najprawdopodobniej nabędzie go, by dołączył do ubiegłorocznego.


Weekend w klubie Utopia


Plakat koncertu Loli Lou w Milch

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!