Warszawa, 23 lutego 2008 – Nie tylko na zabawę poświęca czas Jej Perfekcyjność w weekend. W niedzielę spotkać się ma z transseksualistką, by wznowić w ten sposób przygotowania do zakończenia pisania pracy magisterskiej.

Transseksualistka, z którą spotka się Jej Perfekcyjność, będzie kolejną osobą, która zgodziła się na tzw. wywiad pogłębiony potrzebny jej do pracy magisterskiej. Jak sama wyznała, wciąż brakuje jej kilku rozmówców.
– Potrzebuję porozmawiać z jeszcze jedną transseksualistką, jedną osobą transgender urodzoną jako mężczyzna i dwiema drag queen – wyjaśniła. – Moje badanie dotyczy transgresji wykorzystującej komercyjne metody poprawiania i upiększania ciała.
Praca Jej Perfekcyjności zostanie napisana rok przed czasem – dzięki czemu rok wcześniej otrzyma ona tytuł magistra socjologii. Przyspieszenie terminu ukończenia studiów wiąże się ze zwiększoną ilością zajęć w jakich uczestniczy Jej Perfekcyjność. Dodatkowo – kontynuuje ona wciąż studia na drugim kierunku.
Poszukiwania osób, które zechciałby się z nią spotkać na rozmowę w ramach badania trwają już od pewnego czasu – głównie na portalach crossdressing.pl oraz trans-dating.net.
– Dotychczasowy impas udało się przełamać właśnie jutrzejszą rozmową – wyznała. – Mam nadzieję, że to zapowiedź dobrych zmian.
Jej Perfekcyjność zachęca transseksualistki m/k, osoby transgender m/k i drag queen do kontaktowania się z nią pod adresem jejperfekcyjnosc@tlen.pl.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!