Warszawa, 20 lutego 2008 – Na „Operację Świt” zabiera jutro swoich znajomych Jej Perfekcyjność. Przedpremierowy pokaz filmu zaplanowano na 20:30 w kinie Atlantic.

Na specjalny pokaz Jej Perfekcyjność zaprosiła Da, Ma, Ma i Ma. Jak podkreśliła, z niektórymi nie widziała się dawno a do kina zaprosiła po raz pierwszy.
– Chcę poszerzać grono osób, które zabieram do kina – powiedziała. – Tym bardziej, że obiecałem to ostatnio mojej redaktor prowadzącej.
W ten sposób żartobliwie nawiązała do sytuacji z pokazu, na którym spotkała ostatnio redakcję miesięcznika, z którym współpracuje. Głośne i wzbudzające śmiech zachowanie gości Jej Perfekcyjności wzbudziło wówczas zainteresowanie niemal wszystkich zgromadzonych w małej sali Kinoteki.
– Powiedziałem jej, że nie wezmę ich więcej – śmieje się Jej Perfekcyjność.
Zaraz jednak dodaje, że to żart i nie będzie tak zawężać grona, a na pewno nie będzie powodem takiego jego ograniczenia zachowanie znajomych w towarzystwie.
Jutrzejszy film jest kolejnym, który Jej Perfekcyjność zaplanowała w swoim oficjalnym kalendarzu Google.


Kadr z filmu „Operacja Świt”

O czym jest „Operacja Świt”
Wojna w Wietnamie. W czaseie misji nad Laosem pilot myśliwca bojowego, Dieter Dengler, zostaje zestrzelony. Następnie zostaje schwytany i trafia do obozu jenieckiego. Wiedząc, że czeka go pewna śmierć postanawia, wraz ze współwięźniem, Duanem Martinem, zorganizować ucieczkę. Nie wie jednak, że prawdziwe więzienie to dżungla. Film oparty na autentycznych wydarzeniach.
reżyseria: Werner Herzog, scenariusz: Werner Herzog, obsada: Christian Bale, Steve Zahn, Jeremy Davies.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!