Warszawa, 4 lutego 2008 – Dokładnie o północy zakończono przyjmowanie zgłoszeń do konkursu, którego stronę odwiedziło w ciągu kilku dni kilkaset osób. Kilkadziesiąt z nich udzieliło odpowiedzi, zazwyczaj poprawnej. Utopia w październiku 2008 obchodzić będzie swoje siódme urodziny. Wręczenie nagród przewidziano na wtorek.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali e-mail z podziękowaniem za udział w zabawie. Zwycięzcy poinformowani zostali o tym, że otrzymają kalendarz, jeśli zjawią się oczywiście na rozdaniu nagród. Dwunastu szczęśliwców ma teraz 24 godziny na potwierdzenie przybycia we wtorek. Jeśli ktoś z nich nie będzie mógł zjawić się osobiście, traci nagrodę i zostanie ona rozlosowana jutro o północy.
– Warunkiem udziału był osobisty odbiór, stąd tak ważne jest potwierdzenie przybycia – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Samo wręczenie nie będzie jakąś uroczystością, chodzi po prostu o zebranie wszystkich razem w jednym miejscu i czasie.
Podczas krótkiego spotkania, na które zaproszeni zostali zwycięzcy, Jej Perfekcyjność w imieniu własnym, serwisu jejperfekcyjnosc.blox.pl oraz klubu Utopia, wręczy osobiście kalendarze i pogratuluje przybyłym. Relacja z wydarzenia ukaże się na łamach jejperfekcyjnosc.blox.pl jeszcze tego samego wieczoru.

Okazuje się jednak, że zdarzały się także odpowiedzi niepoprawne. Niektórzy z uczestników zabawy pomylili się i udzielili odpowiedzi błędnej.
– Najczęściej błędna odpowiedź, jaką otrzymaliśmy to 6 – relacjonuje Jej Perfekcyjność. – A przecież szóste urodziny Utopii były nie tak dawno.
Serwis jejperfekcyjnosc.blox.pl pisał o tym tutaj. Na urodzinach wystąpił Chris Willis, głos piosenek Davida Guetty.
Także osoby, które odpowiedziały nieprawidłowo, otrzymały wiadomość od organizatorów konkursu z podziękowaniem za włączenie się w zabawę.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!