Warszawa, 13 lutego 2008 – Paryżanie podchwycili myśl II Międzynarodowego Dnia Paris Hilton, który w 2007 roku zorganizowała Jej Perfekcyjność. Teraz chcą, by Paris została merem Paryża!

Do kolejnej edycji Dnia dzielą nas jeszcze 3 miesiące, a w Paryżu już zawrzało. Okazuje się, że 6 tysięcy osób podpisało wniosek, by Paris Hilton została merem Paryża. (czytaj na WP.pl tutaj).
– W ogóle mnie to nie dziwi – komentuje Jej Perfekcyjność. – Idea „Paris na prezydenta” jest nie tylko chwytliwa, ale i słuszna. Dlatego Paryżanie też chcą tego dla siebie.
Zdaniem Jej Perfekcyjności, odpowiednie nagłośnienie III Międzynarodowego Dnia Paris Hilton, który odbędzie się 4 maja (pierwsza niedziela maja), może sprawić, że powstanie międzynarodowy ruch na rzecz promocji jej osoby.
– Mam już zapewnienia, że manifestacje z okazji Dnia odbędą się w Damaszku – powiedziała. – Planujemy także zmobilizować naszych rodaków na Wyspach.
Celem Międzynarodowego Dnia Paris Hilton jest promowanie wpływu Paris na kulturę masową oraz jej wkładu w rozwój nowoczesnych technologii. Zdaniem organizatorów Dnia, wciąż jest ona za mało docenianą osobą i należy się jej większy szacunek z racji tego, co robi dla pop-kultury.

Ubiegłoroczna manifestacja była wielkim sukcesem – relacja z II Międzynarodowego Dnia Paris Hilton

I Międzynarodowy Dzień Paris Hilton:
Logo I Międzynarodowego Dnia Paris Hilton
Tak świętowano Dzień Paris dwa lata temu
Artykuł o stworzeniu i ogłoszeniu MDPH

Inne:
Wikipedia o Paris Hilton
Zdjęcia Paris na Google
Zdjęcia Paris jako aktorki
Paris jako dziedziczka fortuny (Money.pl)
O płycie Paris (eMuzyka.pl)
Okulary Paris Hilton Blue
Oficjalna strona Paris – w przebudowie 

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!