Warszawa, 25 lutego 2008 – Noc spędzona w klubie Milch z Ku oznacza, że Jej Perfekcyjność ma z nim romans? Świadkowie podkreślają, że para świetnie się bawiła na koncercie Loli Lou.

Milch jest niewielkim ale dość znanym i prestiżowym warszawskim klubem. W niedziele, raz w miesiącu, swoje koncerty ma tam Lola Lou, słynna drag queen z polskimi korzeniami. Na jej występie minionej nocy pojawiła się Jej Perfekcyjność, która jest jej fanką od lat. Nie była jednak sama – razem z nią zjawił się Ku.
Świadkowie obecni w klubie podkreślali, że para siedziała blisko siebie cały wieczór i świetnie się bawiła. Podkreślają, że Jej Perfekcyjność od czasu do czasu poklepywała Ku po ramieniu lub po kolanie. Niektórzy podkreślają, że słyszeli, gdy mówiła do niego pieszczotliwie zdrabniając jego imię lub mówiąc do niego pieszczotliwie. Czy to rzeczywiście początek romansu Jej Perfekcyjności z nastolatkiem?
– To absolutnie nieprawda! – skomentowała doniesienia. – On jest tylko moim znajomym i nic więcej.
Nie od dziś jednak wiadomo, że Jej Perfekcyjność spędziła z Ku nie jedną noc wspólnie w łóżku. Oczywiście, podkreślali, że po prostu korzystali z gości Ma, u którego spali wówczas, ale Ku sypiał już także w pokoju Jej Perfekcyjności.

Podczas samego koncertu Ku i Jej Perfekcyjność bawili się wraz z innymi. Lola Lou publicznie podkreśliła, że Jej Perfekcyjność jest przyjaciółką Paris Hilton, nawiązując w ten sposób do Międzynarodowego Dnia Paris Hilton, którego organizatorką jest Jej Perfekcyjność.
– Tegoroczny dzień odbędzie się, jak zwykle, w pierwszą niedzielę maja – podkreśla pomysłodawczyni. – Mam nadzieję, że taka reklama zachęci kolejne osoby do udziału w jego obchodach. Naprawdę, warto!
Jej Perfekcyjność na swoim fotoblogu zamieściła tylko dwa zdjęcia z niedzielnej nocy. Jedno przedstawia ledwo widocznego Ku, a drugie – Ku i Jej Perfekcyjność.


Ku i Jej Perfekcyjność – zdjęcie z fotobloga Jej Perfekcyjności

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!