Warszawa, 10 stycznia 2008 – Fotoblog Jej Perfekcyjności nie jest już oznaczony jako „tylko dla dorosłych”. Protesty fanów, przyjaciół, znajomych i samej Jej Perfekcyjności odniosły sukces.

Aministrator strony playmobile.pl – operator sieci Play – uległ naciskom i zdecydował się wyłączyć oznaczenie fotobloga Jej Perfekcyjności.
– Dostałem w tej sprawie dzisiaj wiadomość – powiedziała. – Dziękuję administracji za to mądre posunięcie.
Od dziś na stronie JejPerfekcyjnosc4.prv.pl nie będzie nas już witało charakterystyczne pytanie z możliwościami „tak” i „nie”, tylko od razu sam pamiętnik. Użytkownicy portalu oraz fani Jej Perfekcyjności od pewnego czasu donosili o kłopotach, jakie pojawiają się w przypadku prób wejścia na stronę. Zdarzało się, że klikanie na odpowiedź „tak” powodowało tylko ponowne załadowanie strony – nawet po wileokrotnym kliknięciu. Inną reakcją, która czasem zaskakiwała czytelników było włączenie fotobloga innaj osoby lub załadowanie starych zdjeć Jej Perfekcyjności – najczęściej z listopada 2007. Teraz wszelkie te niedogodności powinny zniknąć.
– Od samego początku uważałem, że powód oznaczenia mojego fotobloga był niesłuszny – żali się. – Chodzi o dwa zdjęcia z dildo.
O sprawie pisał portal JejPerfekcyjnosc.blox.pl tutaj. Fotoblog został także ponownie włączony do rankigu popularności Play, znajdując się na wyjściowej pozycji 52. Jej Perfekcyjność podkreśliła, że to bardzo niskie miejsce, ale nie dziwi się, bo inni w czasie ostatnich kilku dni mogli nadganiać punkty, ona zaś traciła je od kilku tygodni.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!