2 stycznia 2008 – Nowy Rok oznacza także ciężką pracę dla webmasterów pracujących nad stronami Jej Perfekcyjności. Ich celem jest oczywiście poprawa ich funkcjonalności, czytelności i wprowadzanie nowych rozwiązań. Kilka z nich już dokładnie zaplanowano.

Już bowiem poprawiła się funkcjonalność i zmniejszyła zawodność fotobloga Jej Perfekcyjności (JejPerfekcyjnosc4.prv.pl). Od czasu oznaczenia go przez administrację serwisu playmobile.pl jako „zawierający treści tylko dla dorosłych”, niektórzy użytkownicy zgłaszali problemy z wchodzeniem na stronę i potwierdzaniem swojej pełnoletności podczas wchodzenia. (więcej o tym tutaj.)
– Zapewniono mnie, że teraz wszystko będzie działać sprawniej – zapowiedziała Jej Perfekcyjność. – Mam nadzieję, że wszyscy to odczują.
Zarazem Jej Perfekcyjność prosiła, by na wszelkie możliwe sposoby informować ją o tym, czy problemy z wejściem na fotobloga ustąpiły czy też nie.

Szykują się także ogromne zmiany na JejPerfekcyjnosc.blox.pl! Jak zdaradzają administratorzy serwisu – już wkrótce na pasku bocznym powinien pojawić się skrócony kalendarz Jej Perfekcyjności, tworzony na podstawie jej publicznego Kalendarza Google Kalendarz.JejPerfekcyjnosc.prv.pl. Ma to ułatwić i jeszcze przyspieszyć korzystanie z niego.
– W ten sposób nie trzeba będzie wchodzić na stronę główną mojego kalendarza, by móc przejrzeć wydarzenia zaplanowane przeze mnie i poczytać o nich – twierdzi Jej Perfekcyjność. – To jeszcze bardziej zwiększa jawność mojego życia.
Ponieważ cała operacja nie jest prosta, administracja serwisu nie zapowiedziała kiedy dokładnie nastąpi integracja kalendarza w serwis.
Jeszcze większą rewolucją będzie zmiana wyglądu całej strony JejPerfekcyjnosc.blox.pl! Najprawdopodobniej w drugą rocznicę istnienia serwisu (19 marca 2008) zostanie on całkowicie przeformatowany. Już dzisiaj administracja strony wspomina o tym pomyśle, ponieważ zapowiedziany będzie konkurs dla webmasterów na przygotowanie szablonu strony! Więcej informacji można spodziewać się już wkrótce na JejPerfekcyjnosc.blox.pl.

– To ma być totalne przebudowanie całej strony – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Z tego, co przekazali mi jego twórcy, wymaga to ogromnego nakładu pracy, który ma pomóc w bezproblemowym przeniesieniu wszystkiego, co dotychczas ukazało się na stronie do nowego szablonu.
Autorzy strony zapowiedzieli wstępnie, że około 19 stycznia ruszy wspomniany konkurs.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!