Warszawa, 29 stycznia 2008 – Tylko do niedzieli potrwa konkurs, w którym wygrać można kalendarz klubu Utopia na rok 2008.

[more]

Po raz pierwszy w historii Utopia zaskoczyła nas kalendarzami! Wydrukowane na wysokiej jakości papierze, z doskonałymi zdjęciami Arka Świtały można kupić w klubie… oraz wygrać na JejPerfekcyjnosc.blox.pl.

12 kalendarzy zostanie rozlosowanych spośród wszystkich, którzy do niedzieli, 3 lutego 2008 nadeślą na adres jejperfekcyjnosc@tlen.pl odpowiedź na jedno pytanie:

Które urodziny w październiku 2008
obchodzić będzie Utopia?

Organizatorem konkursu jest JejPerfekcyjnosc.blox.pl, a sponsorem nagród – klub Utopia.
Liczą się tylko wiadomości wysłane na mail jejperfekcyjnosc@tlen.pl. Decyduje data dostarczenia wiadomości (terminem granicznym jest godzina 23:59:59 w niedzielę 3 lutego 2008). Ze wszystkimi zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 24 godzin – rozlosowane będą kolejne osoby w miejsce tych, które nie odpowiedziały na maila.
Udział w konkursie oznacza zgodę na publikację imienia i fotografii z momentu wręczenia nagrody. Nagrody odebrać będzie można osobiście i nie można ich wymienić na ekwiwalent finansowy.
Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator konkursu – Jej Perfekcyjność.


statystyka
Wypowiedz się! Skomentuj!