Warszawa, 21 stycznia 2008 – Dokładnie rok mija dzisiaj od momentu utworzenia fotobloga Jej Perfekcyjności. 21 stycznia 2007 Jej Perfekcyjność oficjalnie rozpoczęła testy w ramach programu Nadchodzi 4.

Pisaliśmy o tym w informacji Zgodziła się testować sieć P4.

Dzisiaj, w rok po uruchomieniu fotobloga JejPerfekcyjnosc4.prv.pl, znajduje się na nim już 461 wpisów oraz 3163 fotografie.
– Właściwie niemal wszystkie wykonane są moim aparatem w telefonie komórkowym – powiedziała. – Wyjątki zawsze wyraźnie oznaczam.
Wpisów byłoby zapewne więcej, gdyby nie fakt, że wszystkie zdjęcia z wakacji zostały przez Jej Perfekcyjność usunięte z powodu zamieszania jakie wywołała sprawa Kuby Au i jego rodziców oraz reakcji na całe zamieszanie właścicieli i twórców jednego z największych polskich tygodników opinii. Nawet mimo to, okazuje się, że Jej Perfekcyjność dodaje codziennie średnio około 8,66 fotografii i 1,26 wpisów.
– To strasznie dużo! – zdziwiła się sama autorka na wieść o tym. – Nigdy tego nie liczyłem i przyznam, że to aż przerażające, że tyle tego jest!
Mimo wszystko, fotoblog Jej Perfekcyjności cieszy się niezwykłą popularnością. W serwsie playmoblie przez bardzo długi czas znajdował się w pierwszej dwudziestce najpopularniejszych blogów. Dziś, z powodu zamieszania wywołanego zmianą systemu liczenia głosów oddanych na fotoblogi jest na pozycji 56. Pozycja ta zmienia się codziennie.
Z okazji rocznicy istnienia fotobloga, Jej Perfekcyjność ujawniła kilka fotek, które wykonane zostały poczas sobotniego 14th Floor-Sitting Party „So Kinky Tonight”. Na tej imprezie goście świętowali m.in. właśnie rocznicę powstania fotobloga.
Galerię zobaczyć można tutaj.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!