Warszawa, 20 stycznia 2008 – Na fotoblogu Jej Perfekcyjności (JejPerfekcyjnosc4.prv.pl) pojawiły się pierwsze, przedpremierowe zdjęcia z minionej właśnie imprezy. Świętowano na niej m.in. rocznicę powstania fotobloga.

Zdjęcia prezentują przede wszystkim kilka elementów mieszkania przygotowanych na przyjęcie gości. Na jednym widać także samą Jej Perfekcyjność, przygotowującą się do przyjęcia gości. Gospodyni postanowiła umieścić te zdjęcia tutaj, zanim pokaże je gościom, ponieważ chciała podkreślić, jak ważnym wydarzeniem jest dla niej rocznica utworzenia fotobloga.
– Niech stali czytelnicy mojego fotobloga też coś z tego mają – dodała. – Wiem, że to niewiele, ale prywatność moich gości jest dla mnie najważniejsza.
Zdjęcia z imprezy udostępniane są zawsze tym, którzy bawili się wraz z Jej Perfekcyjnością na chronionej hasłem stronie FloorSittingParty.prv.pl. Z zapowiedzi gospodyni wynika, że pojawią się tam „najpóźniej jutro”.
Samą imprezę Jej Perfekcyjność oceniła jako udaną.
– Było kameralniej, zdecydowanie inaczej niż poprzednio – powiedziała. – Ale właśnie o taką różnorodność mi chodzi.
W zabawie uczestniczyło około 20 osób, które od 22 do 24 cieszyły się swoim towarzystwem, zgodnie z dress-code „silver’n’gold”. Także w mieszkaniu Jej Perfekcyjności wiele elementów przypominało o tym, że srebro i złoto są najważniejszymi kolorami tej imprezy. Sami goście – jak wynika z nieoficjalnych relacji – zaskakiwali pomysłowością. Od srebrnych włosów, poprzez brokat na ciele, złote szelki oraz srebrne buty i krawaty. Goście częstowali się także ciastem przygotowanym przez Jej Perfekcyjność – sernikiem z bananami i galaretką. Przez całą imprezę towarzyszyła im muzyka oraz wyświetlane na ścianie obrazy, które zostały wybrane z myślą o F-SP.

Jej Perfekcyjność zapowiedziała już jakiś czas temu, że na piętnastą edycję imprezy przyjdzie gościom czekać do połowy marca.

Tutaj znajdziesz wpis na fotoblogu Jej Perfekcyjności.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!