Warszawa, 13 stycznia 2008 – O godzinie 18:20 minął czas potwierdzania swojego przybycia na 14th Floor-Sitting Party „So Kinky Tonight”. Dziś także zakończył się konkurs na portalu GayLife.pl, w którym do wygrania było zaproszenie na F-SP.

Potwierdziły się zapewnienia Jej Perfekcyjności, że czternasta edycja imprezy będzie liczebnie mniejsza od poprzedniej.
– Na imprezie będzie o około jedną trzecią mniej gości niż poprzednio – powiedziała. – Chcę wydarzenia różnicować, by każde miało inny charakter.
Pytana, czy w związku z tym edycja piętnasta będzie znów bardzo liczna, odpowiedziała, że „jeszcze nie zostało to postanowione”.
Zakończył się także, trwający od poniedziałku na portalu GayLife.pl konkurs, w którym wygrać można było wejściówkę na imprezę Jej Perfekcyjności. Konkurs jak i sama idea F-SP wzbudziły ogromne kontrowersje, a pod informacją pojawiło się blisko 100 komentarzy. O konkursie JejPerfekcyjnosc.blox.pl pisał tutaj. Jego wyniki przeczytać można tutaj a profil zwycięzcy zobaczyć można tutaj (tylko dla zalogowanych użytkowników).


Wyniki konkursu w portalu GayLife.pl

– Idea konkursu wzbudziła kontrowersje także wśród stałych uczestników – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Tak jak większość wydarzeń podczas F-SP, jest najpewniej jednorazowym pomysłem.
Jej Perfekcyjność powiedziała, że nie zdradzi jeszcze jakie ciasto przygotuje na imprezę ani jaki dress-code na niej obowiązuje. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć od jednego z zaproszonych gości, że „ma on coś wspólnego ze złotem”. Niemniej, jak zwykle do ostatniej chwili zostanie najpewniej tajemnicą.
Goście, którzy potwierdzili przybycie na 14th Floor-Sitting Party „So Kinky Tonight” otrzymają dzisiaj lub jutro hasło i login, dzięki którym znajdą na stronie FloorSittingParty.prv.pl informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia oraz pełen zestaw potrzebnych danych a także listę gości.

/wirtualnemedia.pl/

[more]

Poniżej – informacja z portalu GayLife.pl

JEST ZWYCIĘZCA – BĘDZIE IMPREZA!

Wielkie dildo podczas 14th Floor-Sitting Party „So Kinky Tonight” zostanie nazwane Jarosław. Taką nazwę zaproponował użytkownik Valentino, który wygrał zaproszenie na jedyną regularną domówkę środowisk nieheteroseksualnych w Polsce.

Dress-code zaproponowany przez niego na kolejną, marcową edycję imprezy to „playboy bunny”.

Redakcja GayLife.pl i Jej Perfekcyjność dziękują wszystkim za udział w zabawie! Oraz za wszystkie zaproponowane nazwy (wśród najciekawszy znalazły się m.in. Rex, Twój Chłopak, Brian Kinney i inne. Najciekawsze dress-code jakie zaproponowaliście (poza zwycięskim oczywiście), to „Boys Boys Boysband” i „Ortalion Górą”.

Valentino otrzymał już informację nt. imprezy i tego, co będzie się na niej działo.

/GayLife.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!