Warszawa, 15 stycznia 2008 – Rusza konkurs na nową szatę graficzną dla wortalu JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Na przysyłanie swoich propozycji uczestnicy konkursu mają dwa miesiące. Zabawa zakończy się w drugą rocznicę powstania serwisu.

To nowy pomysł, zainspirowany przez samą Jej Perfekcyjność. Ona też jest fundatorem nagrody głównej – kolacji, na którą zabierze zwycięzcę.
– Nie jest to może najcenniejszy z prezentów jaki można dostać, ale mam nadzieję, że okaże się wystarczającą mobilizacją – powiedziała. – Myślę, że nie będzie problemu, by wyjście takie połączyć z przedpremierową projekcją w ramach jednego z moich wyjść ze znajomymi i przyjaciółmi.
Stworzenie nowego szablonu dla serwisu nie jest trudne. Ogromnym ułatwieniem dla wszystkich zainteresowanych będzie poradnik przygotowany przez administrację portalu blox.pl, którą znaleźć można tutaj.

Jakie wymagania stawia się blogowi? Musi być przede wszystkim czytelny, funkcjonalny i ułatwiający poruszanie się po nim użytkownikom. Spełnienie tych warunków jest podstawowym warunkiem uczestnictwa w konkursie.
Elementy, na które zwróciła dodatkowo Jej Perfekcyjność, to linki RSS i odnośniki do innych stron z nią związanych.
– Dobrze jest uwzględnić miejsce dla tych dwóch rzeczy w szablonie – stwierdziła. – Są one jednymi z ważniejszych tak naprawdę.
JejPerfekcyjnosc.blox.pl powstał 19 marca 2006 roku.

Zasady konkursu:
1. W konkursie wciąć udział może każdy.
2. Nagrodą jest kolacja i wspólne wyjście do kina z Jej Perfekcyjnością.
3. Prace konkursowe zgłaszać można do 15 marca 2008 na adres e-mail: jejperfekcyjnosc@tlen.pl
4. Prace zgłasza się poprzez podanie linka do założonego na blox.pl konta ze wstawionym szablonem.
Jeśli stworzysz layout, wstaw go na utworzonego na nowo bloga w serwisie blox.pl i wyślij link do tego bloga na podany adres mailowy.
5. Zgłoszenie pracy oznacza:
a) potwierdzenie, że jest się jedynym autorem szablonu lub posiada się pełnię praw autorskich do niego
b) zgodę na bezpłatne wykorzystanie szablonu w serwisie jejperfekcyjnosc.blox.pl
c) zgodę na dokonywanie niewielkich zmian w szablonie, służących dodaniu nowych elementów, niezbędnych przy funkcjonowaniu serwisu
6. Prace oceniać będzie Jej Perfekcyjność.
7. Wszelkie kwestie sporne i/lub nie zaznaczone w tych zasadach, rozstrzyga Jej Perfekcyjność.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!