Warszawa, 12 stycznia 2008 – Gwiazda francuskiej muzyki klubowej, znany na całym świecie DJ Joachim Garraud i Jej Perfekcyjność spotkają się w jednym miejscu i jednym czasie – już dziś w Utopii.

Jej Perfekcyjność jest fanką DJa Joachima od dłuższego już czasu i na bieżąco śledzi jego poczynania, słuchając autorskiej audycji w paryskim FG DJ Radio.
– Uważam, że jest świetny i śmiało porównywać można go z największymi – twierdzi Jej Perfekcyjność. – Tym bardziej cieszę się, że dane mi go będzie zobaczyć w Polsce.
Artysta produkował oraz remisował hity takich gwiazd jak Moby, David Guetta, Geyster, Paul Johnson, Deep Dish, David Bowie, OMD, Kylie Minogue, Mylène Farmer, Cassius, Belamour, Kid Vicious, Saffron Hill czy Tim Deluxe.
– Z tego, co wiem, ma świetne wyczucie publiczności – zastanawia się Jej Perfekcyjność. – Mam nadzieję, że zgniecie mnie na parkiecie.
Joachim Garraud jest współzałożycielem takich wytwórni jak: Fuck me Im Famous Records, Gum Prod, Square Prod i Gum Records. Współkompozytor oraz współproducent takich przebojów jak: „Love don’t let me go”, „Bye bye Superman” oraz wielu innych. Sety Joachima Garraud to na pewno nie klasyczne DJskie sety – artysta remiksuje na żywo zarówno najbardziej znane hity jak i całą masę dodatkowych dźwięków używając bębnów, sample czy syntezatorów . Jego występ to przedewszystkim niezapomniany performance.


Plakat reklamujący wydarzenie

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!