Warszawa, 16 stycznia 2008 – Można już głosować na serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl w konkursie Blog Roku 2007. SMSa można wysłać tylko raz i kosztuje on 1,22 zł.

Odpowiednia informacja graficzna pojawiła się już z boku strony. Głosowanie formalnie ruszyło 15 stycznia o 12:00 i potrwa do 29 stycznia do godziny 12:00. Aby oddać swój głos na JejPerfekcyjnosc.blox.pl wystarczy wysłać SMSa o treści „I00586” na numer 71222. Głosować na każdą stronę można tylko raz, ale nie ma ograniczeń dotyczących ilości stron, na które oddasz swój głos.
– Już wyciągam telefon i zaraz wyślę wiadomość – powiedziała Jej Perfekcyjność, gdy dowiedziała się, że konkurs rusza. – Uważam, że trzeba nagrodzić twórców serwisu za to, że tak dzielnie codziennie starają się mnie opisać.
Więcej informacji na temat głosowania na JejPerfekcyjnosc.blox.pl znaleźć można tutaj, zaś o samym konkursie i zasadach głosowania – tutaj.

W konkursie Blog Roku 2007 w innej kategorii startuje także prywatny pamiętnik Jej Perfekcyjności – prowadzony prawie od pięciu lat. Więcej informacji tutaj.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!