Warszawa, 7 stycznia 2008 – Zaproszenia na najbliższą edycję imprezy zostały dziś rozesłane. Także dziś ruszy na portalu GayLife.pl konkurs, w którym do wygrania jest zaproszenie na 14th Floor-Sitting Party „So Kinky Tonight”.

Głównie za pośrednictwem serwisu społecznościowego grono.net, kilkadziesiąt osób otrzymało dzisiaj wiadomość z informacjami dotyczącymi nadchodzącej edycji F-SP. Kluczowe wśród nich to przede wszystkim dress-code, termin imprezy oraz dead-line potwierdzania przybycia.
– Już 19 stycznia będziemy bawić się wspólnie na kolejnej edycji! – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Będzie karnawałowo, ale i rocznicowo.
Podczas zabawy świętowana będzie bowiem rocznica powstania fotobloga Jej Perfekcyjności (JejPerfekcyjnosc4.prv.pl), który przechodzi aktualnie chwilowe problemy techniczne. Z powodu oznaczenia go jako „zawierający treści tylko dla dorosłych”, niektórzy użytkownicy zgłaszają problemy z wchodzeniem na niego. Zdarza się, że po klknięciu „tak” przy pojawiającym się pytaniu – zostają przekierowani na fotoblogi innych osób lub do starszych zdjęć Jej Perfekcyjności.
– Wierzę, że Play uda się do 19 stycznia poradzić z problemami, ponieważ sygnalizowałem je ostatnio dość intensywnie – zapewnia Jej Perfekcyjność. – Dostali ode mnie w tej sprawie już kilka wiadomości i ustalamy aktualnie co można w tej sprawie zrobić. Ja jestem zwolennikiem pomysłu zdjęcia oznaczenia „tylko dla dorosłych”.
Impreza u Jej Perfekcyjności rozpocznie się o godzinie 22 i potrwa dokładnie 120 minut. W tym czasie, jak zwykle, goście raczyć się będą ciastem przygotowanym przez gospodynię, bawiąc się przy dźwiękach najlepszej muzyki. Na nadchodzące wydarzenie Jej Perfekcyjność przygotowała „niespodziankę artystyczną” i zapewnia, że będzie to „napradę duże coś”. Nie chciała jednak zdradzić więcej szczegółów.
Udało nam się ustalić, że na tę edycję F-SP zaproszono mniej osób niż na poprzednią.


Informacja o konkursie na stronie gaylife.pl

Liczebność zwiększyć zaś może każdy użytkownik portalu GayLife.pl! Dziś bowiem ruszył zapowiadany jako dalsza współpraca konkurs, w którym do wygrania jest zaproszenie na 14th Floor-Sitting Party „So Kinky Tonight” (patrz: tutaj). Zadania postawione uczestnikom zabawy są dość proste. Muszą bowiem zaproponować nowe imię dla największego dildo Jej Perfekcyjności oraz dress-code piętnastej edycji F-SP. Spośród wszystkich, którzy za pośrednictwem portalu GayLife.pl prześlą swoje propozycje – wytypowana zostanie jedna osoba, która jeszcze tego samego dnia otrzyma zaproszenie na 14th F-SP.
– Wiem, że wiele osób będzie się krępować, ale wierzę, że jednak wezmą udział w tej nietypowej zabawie – stwierdziła organizatorka. – Mam bowiem takie przekonanie, że więcej taka okazja się może nie powtórzyć.
Jak zapewnia Jej Perfekcyjność, zależy jej na włączaniu nowych osób do grona gości, dlatego w konkursie nie mogą brać udziału osoby, które już kiedykolwiek otrzymały zaproszenie na F-SP.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!