Warszawa, 18 stycznia 2008 – Pierwsza w tym roku impreza z cyklu Floor-Sitting Party już jutro! Ponad 20 osób spotka się na jedynej regularnej domówce środowiski nieheteroseksualnych u Jej Perfekcyjności.

Wśród atrakcji wieczoru na pewno nie zabraknie nowej pracy Jej Perfekcyjności, która do ostatniej chwili chce ją trzymać w tajemnicy i sprawić niespodziankę gościom.
– Wymyśliłem ją jakiś czas temu i ma wiele wspólnego z dress-code imprezy – powiedziała Jej Perfekcyjność, zaznaczając, że owego dress-code nie zdradzi.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak od źródeł zbliżonych do Jej Perfekcyjności, że podczas „So Kinky Tonight”, bo tak nazywa się jutrzejsza impreza, dress-code „ma coś wspólnego ze złotem”.
Nie zabranie także stałych elementów imprezy – ciasta przygotowanego przez gospodynię, świetnej muzyki i wielu ciekawych gości. Wśród zaproszonych osób znazał się także zwycięzca konkursu ogłoszonego na portalu GayLife.pl (pisaliśmy o tym tutaj). Jak jednak ustaliliśmy, do dziś nie potwierdził on swojego przybycia na imprezę. Zrobiło to jednak kilkadziesiąt osób, które do minionej niedzieli musiały zgłosić swoje przybycie, by otrzymać dostęp do strony FloorSittingParty.prv.pl, na której znajdują się wszelkie informacje dotyczące jutrzejszego wydarzenia z listą gości włącznie.
– Tym razem na pewno będzie spokojniej niż ostatnio – zapowiedziała organizatorka. – Chcę, żeby zawsze było inaczej, dlatego mam nadzieję, że uda mi się przygotować jeszcze jedną dużą niespodziankę.
Za nic nie chciała jednak zdradzić o co może chodzić, „by nie zapeszać”.
Impreza potrwa, jak zawsze, w godzinach 22-24 w mieszkaniu Jej Perfekcyjności na warszawskiej Ochocie. Wśród sponsorów wydarzenia znajdzie się producent napoju RedBull. Jej Perfekcyjność zapowiedziała już, że na kolejne F-SP czekać trzeba będzie dwa miesiące – do połowy marca.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!