Warszawa, 31 grudnia 2007 – Na forum swojego grona tematycznego w serwisie grono.net, Jej Perfekcyjność złożyła wszystkim czytelnikom i członkom grona życzenia noworoczne. Ich poprawność polityczna jest zdaniem komentatorów grą, jaką na koniec roku bawi się autorka.

Składając życzenia ostatniego dnia 2007 roku, Jej Perfekcyjność życzy roku „zawodowo-edukacyjnie pomyślnego, osobiście spełnionego i medycznie bezproblemowego postrzegania przyszłego roku kalendarzowego zgodnie z ogólnie przyjętym kalendarzem, jednak w poszanowaniu kalendarzy innych kultur„. W ten sposób zwraca uwagę, że nie wszyscy świętują dzisiaj koniec roku. Zarazem zauważa, że większość jej przyjaciół, znajomych i fanów, najpewniej planuje dzisiaj ową celebrację.
Pytana o swoje plany sylwestrowe, odpowiedziała, że wieczór ów spędzi w domu.
– Podobnie jak rok temu, nie potrafię znaleźć miejsca dla siebie odpowiedniejszego – powiedziała. – Dziękuję zarazem za wszystkie przemiłe zaproszenia.
Już w sobotę Jej Perfekcyjność odrzuciła ostatecznie zaproszenie do klubu Utopia, nie odbierając go w klubie podczas weekendowej zabawy. Dzisiaj także odrzuciła ostatecznie propozycje kierowane od kilku znajomych. Pytana, co zamierza robić przez całą noc, odparła, że „na pewno jakieś zajęcie się znajdzie”.
– Pewnie posiedzę na czacie – zdradziła. – W ten sposób zapewnię sobie adekwatną rozrywkę na tę noc.
Dodała także, że nie czuje chęci wzięcia udziału w jakiejkolwiek zabawie, ponieważ „nie ma czego świętować”. Powiedziała także, że nie rozumie czemu świętować nadejście Nowego Roku trzeba właśnie dzisiaj a nie wtedy, gdy ma się na to ochotę. Zapowiedziała, że być może sama obchodzić będzie nadejście roku 2008 za kilka dni.

Rok temu Jej Perfekcyjność włączyła się do protestu przeciw nadejściu roku 2007.
Mimo wszystko, nie zgodziła się na jego nadejście.

/Rzeczpospolita/

Tradycyjnie redakcja wortalu JejPerfekcyjnosc.blox.pl składa wszystkim czytelnikom życzenia tego, by rok 2008 nie przyniósł wcale więcej nowych problemów, załagodził stare, był lepszy od mijającego, gorszym od ewentualnie następujących później i dał wszystkim jak najwięcej radości z obcowania z Jej Perfekcyjnością jak i naszym wortalem. Samej zaś Jej Perfekcyjności, tradycyjnie, życzymy zbliżania się do upragnionego stanu.

Wypowiedz się! Skomentuj!