Warszawa, 2 grudnia 2007 – Złota Karta V.I.P. klubu Utopia została uroczyście przekazana Jej Perfekcyjności w miniony weekend przez Królową Matkę, właściciela klubu.

Wyróżnienie, które spotkało Jej Perfekcyjność oznacza przede wszystkim, że od tej pory jest gościem zawsze mile widzianym w klubie, bez względu na wszelkie inne okoliczności dziejące się akurat przy ul. Jasnej.
– Niesamowite wyróżnienie mnie spotkało! – powiedziała. – Czuję się niezwykle zaszczycony i doceniony. Zarazem, nie wiem, jak odwdzięczyć się za tak cenny dar.
Kartę przekazała Jej Perfekcyjności osobiście Królowa Matka w sobotę nad ranem. Dodała przy tym, że karta to także wielkie zobowiązanie. Jej Perfekcyjność głęboko się skłoniła, dziękując za kartę i serdecznie dziękowała właścicielowi klubu za tak znaczące wyróżnienie.
Na karcie znajduje się jedynie logo klubu Utopia i wytłoczone nazwisko właścicielki karty „Jej Perfekcyjkność” na awersie oraz napis V.I.P. na jej rewersie. Całość wykonana jest w złotym kolorze, z połyskującymi drobinkami odbijającymi światło.
– Gdy rozmawiałem z Królową na temat karty, nie przypuszczałem nawet w najśmielszych snach, że zostanę wyróżniony kartą V.I.P.-owską – relacjonuje Jej Perfekcyjność. – Po latach regularnego bywania w klubie, czuję się tam naprawdę jak w domu.
Pytana o to, jakie przywileje wiążą się z posiadaniem owej karty, Jej Perfekcyjność odpowiedziała, że nie wie i nie ma to dla niej najmniejszego znaczenia. Stwierdziła, że chodziło jej raczej o symbol pewnej przynależności do wspólnoty, niż czerpanie korzyści z tego faktu.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!