Warszawa, 4 grudnia – Kilkadziesiąt osób otrzymało wczoraj zaproszenia na trzynastą edycję Floor-Sitting Party. Impreza zaplanowana jest na 14 grudnia.

Jak poinformowało nas biuro prasowe Jej Perfekcyjności, będzie to impreza „pod wieloma względami wyjątkowa”. Nowością i atrakcją ma być grający na żywo w mieszkaniu Jej Perfekcyjności DJ.
– Młodych artystów staram się promować nie od dziś – powiedziała organizatorka. – Dlatego cieszę się, że udało mi się namówić do udziału młodego muzyka, który pokaże co potrafi.
Impreza ma być także wyjątkowa, bo raz drugi w jej historii, zaproszono na nią przedstawicieli mediów – portal gaylife.pl. Przedstawiciel witryny przygotuje prawdopodobnie fotoreportaż i relację z wydarzenia, która ukaże się na stronie.
– Zaproszenie wynika z pewnej mojej sympatii do gaylife.pl oraz z pomysłu na kolejny projekt – mówi tajemniczo Jej Perfekcyjność. – Dotyczyć on będzie czternastej edycji, więc na razie niczego nie zdradzę.
13th Floor-Sitting Party rozpocznie się o godzinie 22:00 i potrwa dwie godziny. W czasie imprezy na pewno nie zabraknie ciasta przygotowanego przez gospodynię oraz prezetnacji nowych jej prac. Warto podkreślić, że Jej Perfekcyjność od dawna nie prezentowała już swoich nowych pomysłów, zajmując się raczej promowaniem młodych twórców.
Wszyscy zaproszeni goście otrzymali wiadomości, w których znaleźć mogą login i hasło do strony FloorSittingParty.prv.pl, na której znaleźć mogą wszelkie informacje dotyczące imprezy. Jak zapowiedziała Jej Perfekcyjność, strona – w miarę zbliżania się do terminu zabawy – będzie powiększać się o kolejne informacje.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!