Warszawa, 19 grudnia 2007 – Ostatni raz przed wyjazdem do domu rodzinnego, Jej Perfekcyjność spotka się dziś ze swoimi znajomymi na przedpremierowym pokazie filmu „Niania w Nowym Jorku”.

Da, To, Pi i Ma będą gośćmi Jej Perfekcyjności w kinie Luna, gdzie o 20:15 zacznie się pokaz tego filmu. Jego twórcami są osoby, które nakręciły wcześniej „Diabeł ubiera się u Prady”.
– Film będzie świetną okazją do spotkania przed Świętami – twierdzi Jej Perfekcyjność. – Tym bardziej, że bezpośrednio po nim udamy się na wigilię klubową do Utopii.
Jej Perfekcyjność chciała skorzystać z okazji i spotkać się z najbliższymi znajomymi przed ponadtygodniową rozłąką spowodowaną Bożym Narodzeniem.
– To będzie taki miły akcent prawie na zakończenie roku – powiedziała.

Powrót Jej Perfekcyjność zaplanowała na 29 grudnia. Sylwestra oraz Nowy Rok spędzi już w Warszawie.


Kadr z filmu „Niania w Nowym Jorku”

O czym jest „Niania w Nowym Jorku”?
Annie to młoda, ambitna studentka, która chce coś osiągnąć w życiu. Stawia sobie cele, ale wie, ile wymaga to poświęceń. Aby ukończyć studia, podejmuje pracę jako niania w bogatej nowojorskiej rodzinie. Szybko jednak się okazuje, że zajęcie, które miało jej pomóc, jest o wiele trudniejsze niż jej się wydawało. Wariacko śmieszne okoliczności sprawią, że dziewczyna odnajdzie się w nowej dla siebie roli, a swoich snobistycznych pracodawców nauczy, że szczęścia nie można kupić za pieniądze.
Za senariusz i reżyserię odpowiadają Shari Springer Berman, Robert Pulcini. W filmie zaś grają: Scarlett Johansson, Donna Murphy, John Henry Cox i Alicia Keys.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!