Warszawa, 6 grudnia 2007 – Specjalna impreza z okazji mikołajek, organizowana dziś wieczorem przez klub Discrete i portal hape.pl „XMass Fetish” zgromadzi dzisiaj tłumy osób we wętrzach Discrete. Jedną z przybyłych będzie Jej Perfekcyjność.

Zabawa zaczyna się o 22, ale Jej Perfekcyjność, z powodu obowiązków, zjawi się dopiero po 23. Jak zapowiedziała, dostosuje się do dress-code zaproponowanego przez organizatorów. Nie zdradziła jednak jak będzie ubrana. Osoby znające ją mówią, że spodziewać się można „dosłownie wszystkiego”, a pewną wskazówką powinna być relacja z zakupów na jej fotoblogu.
– Chcę się dobrze bawić tego wieczoru – zapowiedziała Jej Perfekcyjność. – Mam nadzieję, że atrakcji nie zabraknie.
Na imprezie zagrać mają conajmniej dwaj ulubieni DJe Jej Perfekcyjności – Mmikimaus i May One. Dodatkowo, towarzyszyć im będzie DJ Angel Kiss oraz grająca na skrzypcach MagEveBee. Organizatorzy zapowiadają także „nieokiełznane dancers show”. Imprezę dodatkowo wspierać będzie producent wódki Finlandia, rozdając organizując tego wieczoru wiele promocji.
– Spodobała mi się ta idea a poza tym to chyba pierwsza impreza portalu hape.pl w Warszawie – stwierdziła Jej Perfekcyjność. – Wypada więc, żebym się tam zjawił.
„Tego dnia udowodnimy, że Mikołaj odwiedza nie tylko grzeczne dzieci. Świąteczne szaleństwo z nutką pikanterii zapewnione.” Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że mimo możliwości pojawienia się jej nazwiska na liście gości specjalnych, zamierza się przebrać i pojawić w Discrete w „świątecznym outficie”.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!